• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-04-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #58354

Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy

Na sprzedaż działka, na której aktualnie znajduje się ośrodek wypoczynkowy, położona w centrum malowniczej miejscowości -Krynicy Morskiej. Krynica Morska jest jednym z popularniejszych miejsc nad morzem Bałtyckim, którego każdego roku odwiedzane jest przez turystów nie tylko z kraju ale również zza granicy.

Działka powstała w wyniku sądowego podziału zniesienia własności i jest na etapie zakładania księgi wieczystej, stanowi własność Przedsiębiorstwa Farmaceutyczno - Chemicznego Synteza Sp. z o.o.
Okoliczne tereny mają charakter letniskowy. Powietrze nasycone jodem oraz aromat sosnowych lasów gwarantowane każdego dnia ! Idealne miejsce do życia dla kochających przyrodę. Odpowiednie miejsce dla wypoczynku co zapewni twojej przyszłej inwestycji gwarantowany dochód.
Działka zabudowana jest budynkami letniskowymi w ilości 8 szt. + budynek techniczno-administracyjny. Dojścia do budynków, droga wjazdowa oraz duży parking są utwardzone.
Działka wyposażona jest w media, posiada pełną infrastrukturę techniczną tj. sieć wodociągową, sieć kanalizacji sanitarnej , sieć elektryczną, śmietnik. Teren jest częściowo ogrodzony.

Obiekt znajduje się w centrum Krynicy Morskiej, zlokalizowany jest pomiędzy morzem, a Zalewem Wiślanym na malowniczo położonym pagórkowatym i zalesionym terenie.
Lokalizacja korzystna do prowadzenia działalności rekreacyjno- wypoczynkowej.

Dla terenu na którym położona jest przedmiotowa nieruchomość uchwalono miejscowy planu zagospodarowania przestrzennego.

Serdecznie polecam ze względu na lokalizację.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Krynica Morska
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 9000000 zł
Uwagi

źródło : https://www.otodom.pl/pl/oferta/osrodek-wczasowy-krynica-morska-ID4kBVW

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej