• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-10-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #59760

Na sprzedaż pawilon handlowo–magazynowy

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 30 arów
zabudowanej Pawilonem Handlowo - Wystawienniczym wraz z miejscami postojowymi zlokalizowanej w Żorach, woj. śląskie, przy ulicy Pszczyńskiej (DW 935).
Powierzchnia użytkowa budynku to 594,9m2.
Powierzchnia ciągów pieszo - jezdnych i parkingów utwardzonych kostką brukową: 533,4 m2 + 225,0 m2.

Działka położona jest na terenie płaskim i posiada uzbrojenie w sieć wodociągową, kanalizacyjną, energetyczną i gazową. Kształt działki regularny, zbliżony do prostokąta, teren obecnie nieogrodzony, estetycznie zagospodarowany. 

Pod względem komunikacyjnym miasto Żory położone jest na szlaku autostrady A1, łączącej północ Polski z południem kraju, w niedużej odległości od miast: Katowice (36 km), Bielsko-Biała (44 km), Ostrawa (49 km), Kraków (114 km) czy Opole (119 km). Specyfika lokalizacji Żor sprawia, iż w promieniu 120 km od miasta mieszka około 10 mln ludzi. Dzięki temu miasto uwzględniane jest również w planach związanych z istotnymi z punktu widzenia regionu czy kraju inwestycjami strategicznymi podejmowanymi w związku z budową Centralnego Portu Komunikacyjnego czy też planowanymi do realizacji w ramach programu „Kolej+”. W granicach miasta zaplanowano również wstępny przebieg planowanej drogi wodnej łączącej Wisłę z Odrą (tzw. „Kanał Śląski”).

Charakterystyka budynku pawilonu handlowego.

Obiekt wybudowany w technologii uprzemysłowionej, wolnostojący, niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny.
Cały budynek tworzy jednolitą bryłę, z płaskim, jednospadowym dachem.

W poziomie przyziemia (parter) znajdują się: hala sprzedaży, zaplecze biurowe i magazynowe, szatnia z jadalnią, pomieszczenie gospodarcze, wc dla personelu oraz kotłownia.

Obiekt zaprojektowano w konstrukcji stalowej ramowej z dźwigarami kratownicowymi. Konstrukcja dachu pokryta jest blachą trapezową, na której ułożono płyty z rdzeniem z poliuretanu o grubości 15 cm. Fundamenty to siatka stóp fundamentowych. Ściany zewnętrzne wykonano z płyty warstwowej o grubości 120 mm z rdzeniem z poliuretanu. Ściany wewnętrzne z bloczków silikatowych o grubości 24 cm i 12 cm. Posadzka na gruncie zaprojektowana jako betonowa (jastrych) zbrojona siatką przeciwskurczową. Poniżej izolacja ze styropianu, folii budowlanej oraz warstwy chudego betonu. Warstwa wykończeniowa posadzki z płytek ceramicznych. Stolarka okienna i drzwiowa wykonana z profili aluminiowych. Profile sześciokomorowe. Okna o niskim współczynniku przenikania ciepła. Szyby jednokomorowe.
Specyfikacja szczegółowa dostępna na życzenie klienta zainteresowanego.

Cała hala może być dowolnie zaaranżowana, co stanowi o wielkim potencjale całego obiektu.
Niebagatelnym atutem jest rownież duży, wybrukowany parking z możliwością łatwego wjazdu pojazdów ciężarowych czyniący tę nieruchomość jeszcze bardziej atrakcyjną.
Wszystkie dojścia do budynku dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • śląskie
Miasto Żory
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3900000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/pawilon-handlowomagazynowy-w-dogodnej-lokalizacji-ID4noUk

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej