• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-10-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #36040

Na sprzedaż Pensjonat

Na sprzedaż działający całoroczny pensjonat z 18 pokojami z łazienkami

Świetnie położony nadmorski pensjonat przyjmujący obecnie ok. 50 gości składający się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 370m2 położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 1620m2 w centralnej części Jastrzębiej Góry zaledwie 100 metrów od plaży i morza.

BUDYNEK GŁÓWNY 320m2, budynek piętrowy składa się z 10 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami, każdy pokój z balkonem lub z tarasem naziemnym, 2 pokoje 2-osobowe ze wspólną łazienką, 2-pokojowy 4-6 osobowy apartament z łazienką i dużym tarasem, kuchnia, na parterze znajduje się część ogólnodostępna dla gości pensjonatu, przygotowana do funkcji jadalni i kuchni, kotłownia gazowa

BUDYNEK MNIEJSZY składa się z 4 niezależnych pokoi 2-osobowych z łazienkami, każdy pokój ma własną łazienkę z natryskiem i zewnętrzny taras

Pensjonat jest po generalnym remoncie i po wymianie całego wyposażenia - wymieniono wszystkie instalacje (wod-kan, elektryczną, gazową, wykonano nowe centralne ogrzewanie gazowe w obu budynkach, wymieniono wszystkie posadzki, armatury, odmalowano elewacje w obu budynkach oraz wymieniono wszystkie meble, telewizory, cały sprzęt AGD, pościel, sprzęt ogrodowy i plażowy, w który wyposażony jest każdy pokój. W trakcie wymiany jest cała stolarka okienna.

Każdy pokój wyposażony jest w nowe meble, lodówkę, telewizor LCD, dzbanek bezprzewodowy i komplet ogrodowy, a 10 pokoi ma własne wyposażone aneksy kuchenne.

Cała posesja o powierzchni 1620m2 jest ogrodzona i bardzo ładnie zagospodarowana, znajduje się tutaj część ogólnodostępna dla gości - naziemny taras, plac zabaw dla dzieci i własny parking zapewniający miejsca postojowe dla odpoczywających tu gości.

Nieruchomość fantastycznie położona jak również z ogromnym potencjałem, działka położona w terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w jednostce oznaczonej jako 47 MN, U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej, zabudowa wolnostojąca i bliźniacza pozwalający na rozbudowę obiektu do 30% wielkości działki i 12m wysokości (możliwość zwiększenia PUMu do ok. 1500m2)

Wszystkie media miejskie: gaz, woda, kanalizacja, prąd, ogrzewanie CO gazowe obu budynków.

ZALETY:
- Świetna lokalizacja 100 metrów od morza i plaży
- Bardzo dobry standard i stan techniczny
- Możliwość rozbudowy (duża działka 1620m2 i obowiązujący MPZP)
- Po zakupie od razu zarabiasz bez ponoszenia dodatkowych nakładów

Nieruchomość położona w centrum Jastrzębiej Góry 100m od morza w sąsiedztwie pensjonatów w jednym z najbardziej lubianych nadmorskim kurorcie - POLECAM !

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Jastrzębia Góra
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2500000 zł
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej