• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-12-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #46513

Na sprzedaż pensjonat

NA SPRZEDAŻ PENSJONAT (budynek mieszkalno-usługowy) w samym centrum Krynicy Morskiej!

Krynica Morska oddalona jest o 70 kilometrów, czyli o około godzinę jazdy od lotniska w Gdańsku. To niewielkie miasteczko spoczywa na skąpym skrawku lądu - Mierzei Wiślanej. Jest szalenie popularne, tłumy turystów. Można tu odpoczywać samotnie w ciszy i spokoju bądź znaleźć przestrzeń rozrywkową.

Do morza i plaży jest ok. 500 metrów malowniczą ścieżką przez las. Odległość do Zalewu Wiślanego i portu jachtowego wynosi ok. 150 metrów. W najbliższym sąsiedztwie pensjonatu znajdują się sklepy, restauracje, bank, zakład fryzjerski i kosmetyczny, solarium, kiosk oraz wiele innych punktów usługowych. W samym pensjonacie znajduje się restauracja, w której serwuje się smacznie i obfite dania.

Na mapie turystycznej Krynicy obecni od 1974 roku. Adres nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem sprawia, że jest bardzo rozpoznawalny przez klientów.

Pensjonat posiada niepowtarzalny klimat i atrakcyjne wnętrza. Poszczególne pokoje są urządzone tematycznie, tak, aby zadowolić gust różnych klientów. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym (prysznic, umywalka, wc) i telewizje. Niemal wszystkie pokoje są z balkonem.

Do dyspozycji gości wszelkie uzgodnienia.

Restauracja znajduje się na parterze, w budynku pensjonatu. W menu znajduje się duży wybór różnych dań, między innymi: świeżą rybę, włoską pizzę, pyszne sałatki, lodowe desery i domowe ciasta. Oferuje również bogato zaopatrzony drink bar. Pensjonat z bardzo dużym potencjałem! Unikalna oferta sprzedaży. Bardzo dochodowa nieruchomość. Serdecznie zapraszam na prezentację!!!

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Krynica Morska
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1360000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/okazyjnie-sprzedam-pensjonat-krynica-morska-ID43qDS.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej