• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-08-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #48827

Na sprzedaż pensjonat

Do sprzedaży góralski dwór wybudowany w konstrukcji mieszanej drewniano murowanej o powierzchni użytkowej 415m2 położony na działce o powierzchni 2200m2.

Obiekt wzniesiono w latach 1930tych, a następnie w latach 1990-2000 poddano gruntownej modernizacji.

Rozkład pomieszczeń:

Przyziemie o powierzchni około 106m2: bar, toaleta, piwnica na wino o sklepieniu łukowatym, pomieszczenie z kominkiem, bar. W przyziemiu okładzina ścian z kamienia naturalnego, w toaletach płytki ceramiczne na podłodze i ścianach, drzwi wewnętrzne oraz elementy dekoracyjne drewniane, stylizowane. Posadzka z kamienia naturalnego.

Parter o powierzchni ok. 182m2: apartament z aneksem kuchennym, zabytkowym piecem i łazienką, jadalnia z kominkiem, kuchnia, pokój wspólny (tzw. bawialnia), pomieszczenia gospodarcze. Na parterze okładzina ścian z kamienia, ściany drewniane. W pomieszczeniach sanitarnych posadzki i ściany z płytek ceramicznych

Piętro o powierzchni ok. 126m2: pokój dwuosobowy z łazienką, pokój dwuosobowy z łazienką na korytarzu, pokój czteroosobowy z łazienką oraz balkonem, apartament czteroosobowy dwupokojowy z łazienką. Na piętrze okładzina ścian z boazerii, malowanie płyty kartonowo-gipsowe, w pomieszczeniach sanitarnych płytki ceramiczne.

Na działce o powierzchni ok. 2200m2, prócz dworku w stylu góralskim, znajduje się ogród letni ze stolikami, altanka, grillowisko oraz nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych.

Jest również parking dla klientów.

MEDIA: ogrzewanie gazowe (ze zbiornika na gaz płynny, który znajduje się przy wschodniej granicy działki), woda ze zbiornika (który korzysta ze studni), prąd, przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Stolarka okienna drewniana, stylizowana na styl góralski, spełniająca obecne normy cieplne. Drzwi wewnętrzne drewniane typowe oraz stylizowane.

Drzwi zewnętrzne drewniane jedno i dwuskrzydłowe. Dach wielospadowy w konstrukcji drewnianej pokryty gontem drewnianym z dociepleniem i paraizolacją.

W dobudowanej części północnej dach jednospadowy w konstrukcji krokwiowo-płatwiowej, kryty płytą wiórowo-cementową oraz blacho dachówką.

Budynek na zewnątrz jak i wewnątrz łącznie z meblami jest wykończona w stylu góralskim.
Nie wymaga żadnych nakładów na odświeżenie czy remont.
Dojazd drogą asfaltową.

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • śląskie
Miasto Ustroń
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2500000 zł
Uwagi

źródło: https://gratka.pl/nieruchomosci/lokal-ustron-ul-rownica/ob/13498271

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej