• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-01-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #50371

Na sprzedaż pensjonat

Sprzedam Pensjonat w samym centrum Szklarskiej Poręby w doskonałej lokalizacji z bajecznym widokiem na pasmo Karkonoszy i ogromnym tarasem widokowym. Obiekt przeszedł kapitalny remont w 2014 r. Na chwilę obecną nie wymaga wkładów finansowych. Jednak można przy udziale niewielkich nakładów finansowych i niewielkich prac, utworzyć 9 ładnych apartamentów z aneksami plus duże mieszkanie dla właściciela. Ale nie jest to konieczne, można prosperować w obiekcie takim jaki jest teraz. Wszystkie media zostały wymienione na nowe, dom posiada nowoczesną energooszczędną kotłownię gazową z 2 nowymi piecami pracującymi w kaskadzie. Został przeprowadzony gruntowny remont wewnątrz budynku oraz wymiana dachu i renowacja elewacji. Aktualne są przeglądy i pozwolenia.

Powierzchnia budynku to 504 m 2 posadowionego na działce 1.272 m 2. Działka jest własnościowa, a nie w użytkowaniu wieczystym. Obecnie obiekt jest w stanie przyjąć jednorazowo: 39-41 osób.

Położenie obiektu jest doskonałe, w samym centrum miasta jednak w zacisznym zadrzewionym terenie blisko parku. w sąsiedztwie znajduje się wiele atrakcji: Park Rodzinnej rozrywki, lodowisko, muzea, Dinopark, zabytkowy piękny Kościół, oraz stok z wyciągami orczykowymi w "Dolinie Szczęścia". Budynek posiada duży parking. Obiekt o wysokim standardzie cieszący się dużym uznaniem gości. Oferta sprzedaży obejmuje grunt wraz z posadowionym na nim budynkiem pensjonatu. cena 2.200.000 netto, wystawię fakturę.

Wyposażenie obiektu jest przedmiotem odrębnej oferty i może być sprzedane wraz z budynkiem. Pensjonat sprzedawany jest bezpośrednio od właściciela i jest w całości własnością prywatną.

Opis oferty może on podlegać weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Szklarska Poręba
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2200000 zł
Uwagi

źródło: www.gratka.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej