• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-07-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #56230

Na sprzedaż pensjonat

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący, pełniący funkcję pensjonatu położony w miejscowości Janowiec przy ul. Lubelskiej 23A. Janowiec jest typowo turystyczną miejscowością, połączoną przeprawą promową i mostem (Puławy) z Kazimierzem Dolnym. Miejscowość jest chętnie odwiedzana przez turystów, którzy cenią sobie wypoczynek po zwiedzaniu okolicznych atrakcji (Zamek w Janowcu, Magiczne Ogrody), jak również tych w Kazimierzu Dolnym.

Pensjonat jest często wybierany przez Gości, którzy doceniają jego położenie i jakość. Zbiera bardzo pozytywne opinie, co ma odzwierciedlenie w bardzo wysokich ocenach m.in. na Booking: Apartamenty pod Zamkiem Janowiec, Under the Castle in Janowiec.

Aktualny dochód z inwestycji przy wynajmowaniu 4 apartamentów na piętrze, jedynie w sezonie wysokim to ponad 100.000 zł rocznie. Parter domu obecnie nie jest wynajmowany. Aktualna wycena samego biznesu to 1.000.000 zł (operat szacunkowy).

Docelowo w kompleksie może powstać 6 apartamentów premium + 1 ekskluzywny apartament, obejmujący cały parter domu. Można również wynajmować je całorocznie, a nie jak obecnie jedynie w sezonie wysokim.

Docelowo (przeznaczając na wynajem parter domu + tworząc 2 dodatkowe apartamenty w budynku gospodarczym) jest możliwość uzyskania stopy zwrotu na poziomie 8 - 10% rocznie
+ dochody z potencjalnej działalności handlowej
+ wzrost wartości nieruchomości w czasie

Nowi Właściciele otrzymają gotowy projekt zagospodarowania terenu z możliwością stworzenia budynku gospodarczego. Może on pełnić funkcje dwóch dodatkowych apartamentów, garażu, czy też być przeznaczony na działalność handlową.

Poważnie zainteresowani Klienci będą mogli zapoznać się z przygotowanym operatem szacunkowym.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • lubelskie
Miasto Kazimierz Dolny
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1900000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/pensjonat-199-m2-708-m2-janowiec-kazimierz-dolny-ID4hEFL

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej