• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-08-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #52677

Na sprzedaż Pensjonat nad morzem

Na sprzedaż wyjątkowy, pięknie położony pensjonat o powierzchni 812 m2, położony na bardzo dobrze zagospodarowanej dużej (660 m2) i ogrodzonej działce w malowniczej miejscowości Władysławowo, 700 m od otwartego morza z piękną plażą.

Budynek jest niemalże nowy, z 2018 roku w bardzo dobrym stanie technicznym.

Władysławowo to bez wątpienia jeden z najbardziej atrakcyjnych kurortów na naszym wybrzeżu. Każdego lata przyjeżdżają tu na wczasy tysiące turystów spragnionych zarówno słońca, fal Bałtyku, jak i wyśmienitej zabawy.

Nieruchomość 3 - piętrowa, gotowa do zamieszkania, dobrze prosperująca inwestycja, która w szybkim czasie zwróci koszt jej zakupu.

Pensjonat posiada 24 pokoje - 2,3,4 i 5 osobowe, po 7 pokoi na każdej kondygnacji budynku oraz mieszkanie dla właścicieli składające się z salonu, sypialni, kuchni i łazienki. Nieruchomość jest wyposażona w dwufunkcyjny piec gazowy (ogrzewanie gazowe).

Walorem jest możliwość prowadzenia działalności przez cały rok. Władysławowo od wielu lat cieszy się narastającym z roku na rok zainteresowaniem wśród turystów, tych z rodzinami, jak i tych którzy kochają aktywny wypoczynek, sporty wodne, jazdę rowerem. Jest to też idealne miejsce do pracy zdalnej.

W sezonie letnim, który trwa od początku maja do końca września, obłożenie pensjonatu wynosi 100%. Dodatkowo dużym zainteresowaniem cieszą się długie weekendy, Święta czy Sylwester.

Zapraszam serdecznie na prezentacje!

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Władysławowo
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 5500000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/wyjatkowy-pensjonat-we-wladyslawowie-ID4c3Vy

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej