• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-05-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #58593

Na sprzedaż Pensjonat nad morzem

Pensjonat znajduje się w Rewie. Okolica to kurort nadmorski, okolica czysta i usytuowana w otuleniu natury i rezerwatu przyrody.

Został wybudowany 2009 roku, wykonany w technologi Fińskiej - naturalny dom, konstrukcja stalowa ocynkowana, obudowany drzewem i wypełniony wełną celulozową. Budynek o podwyższonym standardzie okna wykonane z drewna mahoniowego. Pensjonat posiada 12 pokoi i część mieszkalną dla właściciela, jest możliwość przerobienia części mieszkalnej na pokoje co zwiększy zysk. Pensjonat cały czas funkcjonuje, także nie tylko sprzedawany jest budynek, ale też wyrobiona marka i goście.
Ograniczone zużycie wody po przez zamontowane baterie czasowe, w każdym pomieszczeniu jest zamontowany termostat co minimalizuje koszta eksploatacji. Te wszystkie cechy tworzą inteligenty dom!
Budynek posiada cztery rodzaje ogrzewania. Ogrzewanie ścienne i podłogowe:
1. Pompa ciepła 16kw
2. Solary
3. Kominek z płaszczem wodnym
4. Grzałki elektryczne w zbiornikach buforowych 2 x 1500l.

Roczny zwrot inwestycji wynosi 10%

Zaletą nieruchomości jest niski koszt utrzymania budynku i lokalizacja, która zapewni nam gwarancję w biznesie, gdyż Rewa jest kurortem, który cieszy się wielką popularnością turystów.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia Budynku! Zdjęcia nie są w stanie tego odzwierciedlić.

Nad bezpieczeństwem naszych transakcji czuwa kancelaria radców prawnych Lejk oraz ubezpieczenie agencji polisą OC w PZU (nr 1023404884). Dzięki stałej współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, nasi klienci otrzymują najwyższą jakość obsługi przy najniższych na rynku stawkach taksy!
A gdy zakup nieruchomości wymaga kredytu - nasz doradca finansowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i poprowadzi przez cały proces zawierania umowy z bankiem.
Jeśli na koniec czeka Cię remont - możesz ponownie zaufać Gaudium! Współpracujemy z doświadczoną i rzetelną firmą wykonującą kompleksowe remonty.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Rewa
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3499000 zł
Uwagi

źródło: https://sprzedajemy.pl/pensjonat-nad-morzem-rewa-2-1b8e55-nr59140238

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej