• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-10-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #53284

Na sprzedaż prosperujący pensjonat

Przedstawiamy propozycję zakupu działającego od lat pensjonatu składającego się z 12 pokoi wraz z łazienkami, kuchni z jadalnią, pomieszczenia gospodarczego, biurowego. Do dyspozycji Gości jest 10 dwuosobowych pokoi z łazienkami, 2 pokoje jednoosobowe z łazienkami oraz mieszkanie o powierzchni 48 m2. W sezonie wysokim, który trwa od maja do końca września obłożenie obiektu wynosi 100%.
Na terenie posesji znajduje się parking na 4 auta.

Ocena 8.9/10 na podstawie 1220 opinii na Booking oraz 4.9/5 na podstawie 55 opinii na Facebook

Z opinii Gości obiektu wynika, że to ich ulubiona część miasta Gdynia, ponieważ to:
- 10 min spacerem do plaży, 750 m
- kwadrans do Skweru Kościuszki, 950 m

Kamienna Góra uchodzi za najbardziej wartościową dzielnicę miasta i jedną z najbardziej prestiżowych w Polsce, a jej zabudowę w dużej części stanowią wille znanych artystów i przedsiębiorców. Kamienna Góra, to dzielnica w całości położona na morenowym wzgórzu o tej samej nazwie, którego najwyższy punkt sięga wysokości 52 m n.p.m.
To miejsce wielu stylów architektury, typowych dla zabudowy willowej z lat przedwojennych i późniejszych, w tym m.in. form historyzujących, dworkowych, wśród których modernistyczne realizacje wyróżnia nowoczesność i minimalizm brył, często w kształcie prostopadłościanów oraz pojawianie się w projekcie elementów opływowych, przypominających architekturę okrętów. Oprócz wspomnianych willi na Kamiennej Górze znajduje się punkt widokowy, z którego podziwiamy panoramę miasta, portu i Zatoki Gdańskiej. Obok punktu widokowego znajduje się wiele innych atrakcji:

• Muzeum Miasta Gdyni,
• Muzeum Marynarki Wojennej,
• Bulwar Nadmorski,
• Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej,
• Gdyńskie Centrum Filmowe.

Goście odwiedzający miasto w sezonie jaki i poza nim wybierają Kamienną Górę z racji na unikalne położenie - sąsiedztwo Zatoki Gdańskiej, plaży, Bulwaru Nadmorskiego oraz portu jachtowego.

Oferta to gotowy do przejęcia, znakomicie funkcjonujący biznes turystyczny, lokata kapitału i zabezpieczenie majątku w najlepszej lokalizacji Gdyni.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 5000000 zł
Uwagi

źródło :https://www.otodom.pl/pl/oferta/pensjonat-kamienna-gora-pewny-zwrot-ID4dOHg.html

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej