• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-07-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #44632

Na sprzedaż punkt apteczny ze spółką

Jarosławiec, ulica Bałtycka, Punkt Apteczny w centralnej części miejscowości turystycznej, przy drodze głównej wraz ze Spółką na sprzedaż! Sprzedam 100% udziałów w spółce, wraz z nieruchomością. Trzy działki gruntu o łącznej pow. 655m2, przyległe do siebie, w tym dwie zabudowane budynkiem mieszkalno-usługowym.
Budynek, murowany, z dachem wielospadowym pokrytym blacho-dachówką, oddany do użytku z 2001 roku, o powierzchni użytkowej 564 m2, parterowy z poddaszem mieszkalnym w całości podpiwniczony.

Budynek nie był zamieszkały, część mieszkalna do wykończenia, tarasy do remontu. Na parterze prowadzono Punkt Apteczny i tak też pomieszczenia są rozplanowane, przystosowane i wyposażone: korytarz, sala sprzedaży, zaplecze magazynowe, techniczne, pomieszczenia socjalne, pomieszczenie antybakteryjne, ciągi komunikacyjne i łazienki. Tu witryny od frontu, wysokość pomieszczeń 3,0 m.
Na poziomie parteru od strony podwórza, wejście do dwóch przestronnych lokali mieszkalnych, składających się z pomieszczeń kuchni lub aneksu, pokoju dziennego, sypialni i łazienki każdy z nich. Tu też wejście do piwnicy oraz na piętro do części mieszkalnej.
Na piętrze ogromny hol, sypialnia z łazienką, przestronny pokój dzienny oraz salon z aneksem kuchennym, kolejna sypialnia z łazienką, dwie łazienki z wejściami z holu oraz dodatkowy pokój od strony ogrodu. Tę część można wykończyć w/g własnych upodobań.

Okna w całym lokalu pcv, podłogi wyłożone w Aptece wykładziną pcv w pozostałych pomieszczeniach przygotowane pod położenie dowolnej okładziny, ściany tynkowane, część pomieszczeń malowanych, w aptece część ścian wyłożona glazurą. Instalacje w budynku: wodnokanalizacyjna, elektroenergetyczna, wentylacyjna, i centralnego ogrzewania. Garaż w bryle budynku z wjazdem od zaplecza. Wejście do apteki od frontu budynku, tu schody betonowe od poziomu ulicy, podejścia wyłożone kostką.

Klucze w biurze, zapraszam. PROWIZJA 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.

Informacje podstawowe

Branża
  • medycyna, farmacja
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Jarosławiec
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 540000 zł
Uwagi

źródło: www.biznes2biznes.com

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej