• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-01-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #50047

Na sprzedaż ręczna myjnia samochodowa i studio detailingu

Profesjonalnie wyposażona ręczna myjnia samochodowa i studio detailingu znajdujące się na terenie centrum handlowego w Bydgoszczy. Obsługujemy klientów Premium oraz floty.

Oferta dotyczy całego obiektu w bardzo dobrym stanie technicznym wraz z pełnym wyposażeniem i umową najmu.

Dodatkowo w obiekcie można otworzyć wulkanizację oraz sprzedaż art. motoryzacyjnych co pozwala na rozszerzenie działalności oraz dywersyfikację przychodu.

Lokal myjni o pow. 120 m2 składa się z 4 stanowisk. Ponadto do dyspozycji jest również biuro wraz poczekalnia dla klientów, pomieszczenie socjalne dla pracowników, WC, wyposażony magazyn z regałami. Na ścianie frontowej zamontowane są banery reklamowe, cennik oraz logo świetlne.
Obiekt jest w pełni monitorowany (nagrania z kamer można zapisywać).

Studio, dzięki zaangażowaniu w pracę posiada bardzo rozbudowaną bazę stałych Klientów (klienci indywidualni, firmy na zasadzie umowy) .

Oferuje studio z pełnym wyposażeniem: profesjonalne myjki wysokociśnieniowe karcher premium 1szt. oraz lavor pro 2szt. profesjonalne odkurzacze piorące oraz odlurzacze sucho-mokro, duży kompresor 260l, profesjonalne maszyny polerskie i kosmetyki firm m. in. Carpro, shinygarage, adbl, rr, angelwax, aqua cosmetics, kochchemie itp. Same kosmetyki i pasty polerskie i pady oraz powloki ochronne na lakier wartości kilkunastu tysięcy. Dużo akcesoriów i narzedzi niezbędnych do doprowadzenia aut do perfekcji.

W cenie oferujemy pakiet szkoleń z zakresu detailingu oraz jeśli kupujący zechce również istnieje możliwość pozostawienia pracowników.

Rachunki to czynsz + opłaty za prąd

Obiekt jest chroniony całodobowo przez pracowników ochrony Centrum Handlowego.
Sprzedaje firmę z aktualnym nr telefonu, facebookiem, nazwą, bazą klientów, całym know how.
Darmowy duży parking dla klientów ( 8 miejsc na wyłączność)

Informacje podstawowe

Branża
  • motoryzacja
Województwa
  • kujawsko-pomorskie
Miasto Bydgoszcz
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 319000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej