• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-05-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #47801

Na sprzedaż restauracja

Do sprzedania restauracja specjalizująca się w daniach rybnych. Zajazd zlokalizowany przy głównej drodze do Piszu. Wieloletnie doświadczenie właścicieli uczyniło to miejsce niezwykle rozpoznawalnym i chętnie odwiedzanym przez turystów i żeglarzy. Biznes działa bez zarzutu cały rok i ma wspaniałe opinie wśród smakoszy oraz recenzjach Google.

Cały obiekt składa się z trzech budynków. Zajazd utrzymany w klimacie mazurskiej prowincji. Urzeka wystrojem nawiązującym do tradycji łowieckiej i wędkarskiej.
Od początku działa tam dobrze prosperująca, dochodowa restauracja (wysoka średnia ocen 4,4 w wizytówce Google). Budynek restauracyjny posiada patio ze stolikami, które usytuowane są pod dającymi cień wiatami i parasolami dla gości oraz plac zabaw dla dzieci. W budynku sala restauracyjna, bar, kuchnia oraz zaplecze. Na wyższych kondygnacjach cześć gospodarcza oraz możliwość zrobienia kwater dla pracowników lub gości. Restauracja posiada bardzo duży parking.
Działka: Na zagospodarowanej i ogrodzonej działce o pow. 2000 mkw znajduje się utwardzony parking (około 50 miejsc ?), ogród letni z murowanym grillem pod wiatą. Do nieruchomości prowadzi bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej.
Za restauracją i domem znajdują się drewutnia i duży zielony plac oraz mały basen. Budynek Mieszkalny lub jak kto woli hotelowy:

Elegancki dom o pow. Około 250 mkw.
Wolnostojący i podpiwniczony.
Obecnie używany przez właścicieli na cele mieszkaniowe, ale z powodzeniem może być adaptowany na małą bazę noclegową dla turystów i podróżnych.

Obecni właściciele chętnie pomogą kupującemu w rozwinięciu jego własnej działalności.
Przekażą bazę klientów i wszelkich dostawców

Ciekawa oferta. Polecamy.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Maldanin
Obszar działalności Wojewódzki
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 700000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/maly-biznes-duze-dochody-w-uroczej-okolicy-z-domem-ID45ETM.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej