• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-01-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #42195

Na sprzedaż warsztat samochodowy z domem

Dom wolnostojący, niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny z warsztatem samochodowym oraz dużą, pięciostanowiskową wiatą garażową z dwoma podnośnikami i kanałem. Usytuowany na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1042m2. Posesja położona jest przy ul. Lipowej w Lęborku, opodal "Sanepidu". Posadowiona na terenie utwardzonym, na który wjeżdża się z drogi asfaltowej.

Na pierwszej kondygnacji budynku, o powierzchni 260m2 znajduje zakład mechaniki pojazdowej, który wyposażony jest we wszystkie media potrzebne do prowadzenia tego typu działalności, w tym: 2 stanowiska z kanałem, jedno stanowisko z niezbędnymi maszynami i przyległą wiatą.

Na drugiej kondygnacji domu, o powierzchni 140m2 znajduje się obszerny salon, z wyjściem na duży taras, cztery pokoje, oddzielna, widna kuchnia oraz łazienka z wc, prysznicem i wanną. Całość prezentuje się dobrze. Ze względu na położenie oraz cenę oferta jest godna polecenia, zarówno w aspekcie mieszkalnym, jak i komercyjnym.

UWAGA! Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie 3-pokojowe w centrum z dopłatą!

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty. Szczegółowe informacje dostępne w biurze.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane zawarte w ofercie zostały opracowane w oparciu o informacje właściciela i mogą ulec nowelizacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • pomorskie
Miasto Lębork
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 749000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej