• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-11-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #36036

Na sprzedaż/ wynajem ekskluzywny obiekt restaurcyjno- hotelowy

Elegancki, w stylu secesyjnym obiekt restauracyjno-apartamentowy położony w cichym i malowniczym Parku im. Kazimierza Wielkiego nad stawem, w samym centrum Bydgoszczy o łącznej powierzchni:
- gruntowej 0,0579 ha
- użytkowej 660 m 2
Działki położone są na płaskim terenie tworząc zwarty kompleks, uzbrojone w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną oraz gazową . Cały obiekt jest monitorowany i wyposażony w system alarmowy i przeciwpożarowy, ochraniany przez security

Bogato dekorowane wnętrza w stylu secesyjnym stwarzają niesamowity kameralny klimat. W pobliżu znajdują się największe atrakcje Bydgoszczy, jak Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego, Opera Nova, centra handlowe, itp.
Parking dla Gości znajduje się zaraz przy parku w Centrum Finansowym przy ul. Parkowej, ok. 50m od obiektu.
Restauracja i hotel tworzą wspólny kompleks.

Budynek półokrągły,secesyjna elewacja, klimatyzowany . Dzięki bardzo dużym i szeroko otwieranym przeszkleniom na całej długości Restauracji Oranżeria można podziwiać wspaniały widok na malowniczy park oraz staw, co z pewnością umili smakowity posiłek.
Restauracja ORANŻERIA znajduje się na parterze o łącznej powierzchni 170 m2 –rok budowy 2008, remontowana w 2016 r ., ilość miejsc siedzących około 100 osób, parkiet do tańczenia
Wyposażenie
-stoły, krzesła skóra, krzesła barowe skóra, ekskluzywne pokrowce
-profesjonalny sprzęt multimedialny, nagłośnienie,nastrojowe oświetlenie, telewizor 50 cali, rzutnik z ekranem, stroboskopy, pianino, antyki, również oświetlenie dyskotekowe, liczne duże wazy z bukietami kwiatowymi itp.
-okrągły i bardzo stylowy bar, pełne wyposażenie,najwyższej jakości lodówki, zmywarka, profesjonalne maszyny do kawy, sokowirówki, nalewaki do piwa , lodówki , magazyn podpiwniczony pod barem itp.
Standard wykończenia na bardzo wysokim poziomie, wykonany z najlepszej klasy materiałów dostępnych na rynku, wszelkie rozwiązania techniczne bardzo wysokiej jakości
W restauracji ORANŻERIA odbywają się liczne imprezy okolicznościowe, bankiety, seminaria, konferencje, występy,festiwale, recitale oraz dancingi 30 + oraz niedzielne obiady przy muzyce live .W związku z posiadanymi warunkami przestrzennymi obiekt przystosowany jest również do organizowania imprez w formie szwedzkiego stołu na około 600 osób. Co roku w obiekcie organizowany jest bankiet CAMERIMAGE na około 500 osób.

CZĘŚĆ HOTELOWA
Budynek dwukondygnacyjny w stylu secesyjnym, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 507,20 m2
Piwnica i pierwsza kondygnacja całkowicie odrestaurowana w 2008 r. Druga kondygnacja dobudowana w 2008 r. Ostatni remont został przeprowadzony w 2016 r.
1. W piwnicy o łącznej powierzchni 163 m2 znajduje się :
-Ekskluzywna sala LA VISTA na 30 osób - 61m2, okna, w pełni wyposażona : krzesła skóra, stoły, sofy skóra, oświetlenie, TV x2, pufy skóra, na podłogach naturalne deski olejowane.
-kuchnia o powierzchni 25m2, zmywalnia 6,5m2, magazyny 20 m2 – pełne wyposażenie, najwyższej klasy chłodziarki, lodówki, piece, zmywarki, stoły chłodnicze, szafy mrożące, podstawy chłodnicze, chłodziarka do win, kostkarki, młynki różnego rodzaju, kocioł grzewczy, pakowarka, krajalnica, sokowirówka, klimatyzatory, wentylatory, pochłaniacze itp. Wszystkie urządzenia są sprawne w bardzo dobrym stanie technicznym .Wszystkie ściany i podłoga obłożone kaflami
-w pozostałej części znajdują się ekskluzywne ubikacje, pomieszczenia socjalne, komunikacja, rozdzielnia, pomieszczenie porządkowe, pomieszczenie techniczne
2. Na parterze o łącznej powierzchni użytkowej 183 m2 znajdują się :
-szatnia wraz z recepcją, wiatrołap holl, toalety, serwerownia, schody, pomieszczenie socjalne
-ekskluzywne, klimatyzowane sale okolicznościowe wraz z nastrojowym oświetleniem
Elegancka Sala OLIWKOWA ( śniadaniowa i bankietowa ) 27 m2 na 15 osób oraz wyjątkowo ekskluzywna Sala Kominkowa na 40 osób - 68 m2 ( nagłośnienie, projektor, rzutnik )
-Salon Klubowy 10m2
- biuro z pełnym wyposażeniem biurowym
3. Na piętrze o łącznej powierzchni 163 m2 znajdują się :
- 7 ekskluzywnych pokoi hotelowych wraz z łazienkami i przedpokojami
-bardzo stylowy hol hotelowy , ściany obłożone stiukiem ( imitacja marmuru ), jedwabne zasłony przy wejściach do poszczególnych sal
- wejście do hotelu z ciemnego marmuru, kute, stylowe ogrodzenie części hotelowej
- wejście na strych, który jest dodatkowym miejscem magazynowym – około 70 m2.

W Villa Secesja znajduje się 7 ekskluzywnych pokoi, w tym jeden jednoosobowy oraz 6 dwuosobowych (w dwóch znajdują się przestronne łoża małżeńskie).
Cztery pokoje posiadają oświetlone i przestronne tarasy z widokiem na park i staw. Każdy pokój został indywidualnie zaprojektowany w stylu secesyjnym o ciepłych i słonecznych barwach, każdego oczaruje bogatym i stylowym wnętrzem.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • kujawsko-pomorskie
Miasto Bydgoszcz
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4300000 zł
Możliwości rozwoju

wynajem 15tys.zł

Okres działalności w latach 5 lat
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Dodatkowe informacje

strona www firmy Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej