• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-12-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #50315

Na sprzedaż wyposażona restauracja

RESTAURACJA w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową, medyczną lub jakiekolwiek inne usługi itp., w ścisłym centrum Gdyni, przy głównej ulicy miasta, świetnie widoczna z ulicy, bardzo duży ruch zarówno pieszy, jak i kołowy. Dodatkowym atutem jest bliskość morza i plaży, dzięki czemu w sezonie bardzo duży ruch turystów.

Lokal położony na parterze kamienicy wybudowanej w latach 60-tych, bardzo zadbanej i odnowionej, z elegancką elewacją, z wejściem bezpośrednio z chodnika.

Całość zajmuje powierzchnię ok. 147m2, na którą składa się większa sala konsumpcyjna oraz bar, mała sala konsumpcyjna, łazienki, a także zaplecze (kuchnia, przygotowalnia, zmywalnia oraz szatnia i magazyny). Lokal posiada dwa niezależne wejścia (jedno z chodnika dla klientów, jedno dla personelu od strony zaplecza), a także przynależne miejsce parkingowe w podwórzu. Całość reprezentacyjna, cały system wentylacyjny na każdą gastronomię + pochłaniacz, klimatyzatory, piec gazowy - dwufunkcyjny ( ogrzewanie gazowe, kuchnia gazowa ). Opłaty eksploatacyjne miesięcznie w przypadku działalności gastronomicznej to koszt ok. 1280 zł w tym również woda i fund. rem. + prąd i gaz. GORĄCO POLECAM!!

Cena netto/brutto (bez VAT).

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego!!!

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1990000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-gastronomiczny-gotowy-gdynia-centrum-swiet-ID49lmx.html#ad66033671

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej