• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-04-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #51548

Na sprzedaż Zajazd

Zajazd " Leśna Polana" jest nieprzerwanie od 30 lat funkcjonującym lokalem gastronomicznym na trasie DK9 Rzeszów - Warszawa w miejscowości Jadachy znajdującej się 10 km na południe od Tarnobrzega.

Lokal znajduję się na ruchliwej krajowej trasie nr 9 w bezpośrednim połączeniu z parkingiem TIR, przystankiem stacji kolejowej oraz 5 km od jednego z największych w województwie podkarpackim kompleksu wypoczynkowego " Jezioro Tarnobrzeskie ".

Ze względu na położenie lokal posiada ogromny potencjał na prowadzenie gastronomii, hotelu, agroturystyki, domu weselnego czy dowolnej działalności.

Nieruchomość stanowi 5 arowa działka na której znajduje się budynek posiadający 3 kondygnacje. 2 kondygnacje o łącznej powierzchni 400 m2 stanowią aktualnie funkcjonujący lokal "zajazd leśna polana" . Do dotychczasowych 400 m2 do budynku przynależy poddasze które idealnie nadaje się do adaptacji oraz piwnice. Dzięki nowej adaptacji i aranżacji można uzyskać ponad 600m2 powierzchni do prowadzenia działalności.

W cenie nieruchomość zawiera także kompletne wysokiej jakości wyposażenie gastronomiczne, wraz z lodówkami, chłodniami, wyposażeniem kuchni, meblami a nawet systemem monitoringu i alarmu.

Lokal prowadzony jest z pasją nieprzerwanie przez pierwszych i jedynych właścicieli od ponad 30 lat, gospodarze pragną udać się na zasłużoną emeryturę i przekazać obiekt następnemu pokoleniu gastronomów którzy wykorzystają lokalizację i potencjał nieruchomości.

Dodatkowo w oferowanej cenie nieruchomości jest także darmowa Nowa aranżacja i doradztwo układu funkcjonalnego całego obiektu pod nowy typ działalności wykonana przez architekta. Na podstawie oczekiwań i pomysłów w cenie architekt zaplanuje nowy układ budynku pod np: hotel, dom weselny, zajazd, restauracje, pub.

Nieruchomość czeka na nowych inwestorów którzy wykorzystają jej potencjał.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Jadachy
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 950000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/zajazd-lesna-polana-w-pelni-wyposazony-lokal-dk9-ID46Fvz.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej