• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-03-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #48555

Na sprzedaż zajazd z restauracją

Sprzedam zajazd o powierzchni użytkowej 872 m2 położony na działce o powierzchni 5400m2 (działka w pełni zagospodarowana: plac zabaw dla dzieci, liczna zieleń, dwie altany ogrodowe, z których jedna w okresie letnim pełni rolę „ogródka restauracyjnego”, chodniki, utwardzone parkingi, system automatycznego podlewania).

Lokalizacja nieruchomości jest niewątpliwie jej atutem: 10km od Gniezna, 60km od Bydgoszczy, 60km od Poznania, bezpośrednio przy drodze S5 (trasa Poznań-Bydgoszcz), zjazd węzłem, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych i malowniczego jeziora.

Parter budynku to sala restauracyjna o powierzchni 200m2, toalety, zaplecze kuchenne, pomieszczenie socjalne i gospodarcze. W części piwnicznej znajduje się sala barowa z własnymi toaletami, osobnym wejściem, pomieszczenie kotłowni, pralnia, magazyny. Istnieje możliwość zaadaptowania pozostałych pomieszczeń na siłownię, salę multimedialną lub dodatkową kuchnię. Piętro budynku to część hotelowa składająca się z siedmiu pokoi z łazienkami oraz mieszkanie służbowe.

Zajazd cieszy się doskonałą opinią. Oprócz codziennej działalności restauracyjnej oferuje organizację imprez okolicznościowych takich jak wesela, chrzciny, jubileusze itp.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1.

Zapraszam do kontaktu

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Gniezno
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1690000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/wyjatkowa-nieruchomosc-przy-s5-poznan-bydg-ID4675K.html#281c43034f

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej