• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-12-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #53929

Na sprzedaż zakład produkcyjny, mieszkanie

Do sprzedaży zakład o powierzchni 343 m2 położony w miejscowości Jaromierz (gmina Siedlec, Powiat Wolsztyn, województwo wielkopolskie).
Budynek główny, w którego w skład wchodzi część biurowa (od strony frontowej), oraz część produkcyjna z podziałem na część czystą i brudną. Na piętrze budynku znajdują się pomieszczenia mieszkalne. Istnieje możliwość adaptacji piętra z wyraźnym oddzieleniem pomieszczeń od reszty budynku lub ewentualnie możliwe jest zwiększenie ilości pomieszczeń biurowych.
Idąc od drzwi frontowych, wejściowych znajduje się pomieszczenie biurowe/recepcja. Dalej korytarz i rozejścia na pomniejsze pomieszczenia przeznaczone do mycia, pakowania, pomieszczenia magazynowe itp. W centralnej części budynku znajduje się kuchnia. Pomieszczenia zaplecza socjalnego dla pracowników, przebieralnia, toalety, prysznic.
W kotłowni znajduje się piec gazowy oraz podgrzewacz gazowy z zasobnikiem do podgrzania ciepłej wody.
Posadzki przemysłowe (lastriko), ściany wyłożone płytką ceramiczną. Drzwi wewnętrzne blaszane. Okna plastikowe PCV białe.
Budynek o powierzchni 308,3 m2 z lat 2002-2003 murowany tradycyjnie, konstrukcja dachu metalowa, kryta płytą warstwową.
W roku 2011 zakończono dobudowę dodatkowej chłodni o powierzchni 34,7 m2 .
Na piętrze budynku znajdują się pomieszczenia mieszkalne tj. salon, pokój, łazienka, aneks kuchenny oraz skrytka. Salon wyłożona płytka ceramiczna, w pokoju panele podłogowe. Ściany malowane. Łazienka w pełni wyposażona.
Grunt, na którym znajdują się budynki ma powierzchnię 1681 m2. Dojazd poprzez zjazd z głównej drogi asfaltowej (relacja Wolsztyn/Obra-Kopanica), a następnie drogą polną/utwardzoną do posesji. Działka ogrodzona płotem betonowym. Od frontu zamontowano 2 bramy (wjazdowy/wyjazdowa dla potrzeb). W przedniej części działki wyłożona kostka brukowa jako parking czy podjazd na "wydawkę".

Media: prąd, siła, woda, gaz, kanalizacja, sieć telekomunikacyjna (telefon stacjonarny). Zainstalowano maksymalną moc 25kW (zabezpieczenia 3 x 40A).
Ogrzewanie obiektu przez piec gazowy. Grzanie wody poprzez podgrzewacz gazowy z zasobnikiem.

Zakład pełnił funkcję wytwórni garmażeryjnej. W obiekcie możliwe pakowanie wszelakich owoców czy warzyw, przetwórstwo, przygotowywanie składników czy posiłków z możliwością przechowywania w chłodni.
W cenie nieruchomości częściowe umeblowanie (do uzgodnienia). Maszyna drukująca nie jest przedmiotem sprzedaży. Cena sprzedaży zawiera kontener stojący na zewnątrz budynku.

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Jaromierz
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1000000 zł
Uwagi

źródło: https://wolsztyn.lento.pl/zaklad-produkcyjny-mieszkanie-jaromierz,9642274.html

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej