• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2018-10-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #41128

Najlepszy biznes - Przedszkole w Warszawie

Prawie wszyscy wiedzą, że inwestowanie w edukację wczesnoszkolną to doskonały pomysł
na biznes. Prosto jednak nie jest, trzeba mieć sporą wiedzę w przeróżnych dziedzinach, od edukacji po przepisy budowlane, dodatkowo inwestycja też nie jest tania. Nie narzekają natomiast ci, którzy zdecydowali się na taki biznes. Powstają już pierwsze sieci przedszkoli, zdobywające rynek na coraz większym obszarze Polski.
Szereg dofinansowań, długoletnie umowy , niewielkie ryzyko inwestycji sprawia że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się podjąć wyzwanie inwestując w przedszkole.
Nasza oferta jest prosta i nie skomplikowana. Chcemy stworzyć sieć przedszkoli w całej Polsce.
Wiemy jak to zrobić, mamy świetną przygotowany zespół , a pod naszą marką „Baje i Psoty” powstały już dwie placówki, cieszące się ogromnym uznaniem.
Zachęcamy wszystkich do naszej inwestycji.
Wiemy jak to zrobić !
Informacje szczegółowe
Marka „Baje i Psoty” powstała dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy wielu osób.
Kadra jak i osoby współpracujące przy projekcie, to wyselekcjonowani specjaliści, charakteryzujący się doskonałą znajomością tematu.
Nasze dwie nowe placówki mogą pochwalić się nie tylko nowoczesnym wyglądem, są perfekcyjnie przygotowane , przystosowane do wymagań dziecka w każdym wieku. Znajdują się na nowopowstałym dużym i nowoczesnym osiedlu w Warszawie.
W jeden miesiąc uzyskaliśmy 25% zapełnienia, to jest 23 podpisane minimum roczne umowy! Pomimo że to świetny wynik zdajemy sobie sprawę, że do pełnego sukcesu brakuje nam około jednego roku. Średnio tyle czasu potrzeba aby zapełnić siedemdziesięcioosobową placówkę.
1) Szukamy inwestora który w zamian za udziały w zyskach placówek, zapewni nam funkcjonowanie do momentu uzyskania dofinansowania, które otrzymamy w styczniu 2020 roku.

Informacje podstawowe

Branża
  • edukacja, szkolnictwo
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 1000000 zł - 9000000 zł
Typ inwestora Finansowy
Przewidywana stopa zwrotu/rentowność 25%
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej