• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-01-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #46409

Obiekt gastronomiczno-hotelowy na sprzedaż

Obiekt gastronomiczno-hotelowy 863 m2 nad jeziorem przy S 5 na Pojezierzu Gnieźnieńskim, na zadbanej działce 5400 m2 z mieszkaniem 3 pokojowym 100m2 . Dobrze prosperujący, z zapełnionym kalendarzem imprez. Zadbany budynek, wysokiej klasy materiały i pełne wyposażenie, pozwalają na przejęcie obiektu w sposób płynny wraz z pracownikami. Cena obejmuje wyposażenie kuchenne i hotelowe. Wszystko dopracowane w każdym detalu przez wieloletnie doświadczenie i duży ruch zadowolonych gości ( 800 opinii śr. 4,6). Parking na ok 50 aut. ROI 12 %. Zwrot inwestycji nawet w 8,5 roku.

LOKALIZACJA Do czystego jeziora z plażą ok 150m. Autostrada S 5 ze zjazdem do obiektu 400m. Gniezno 17km. Poznań 48km. W okolicy wiele atrakcji turystycznych: Biskupun, Zaurolandia, Muzeum Kolei Wąskotorowej, Termy Maltańskie.

GASTRONOMIA ok. 500 m2+wiata+palarnia

Klienci to przede wszystkim zamówione imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, chrzciny (rezerwacje nawet na 2 lata), goście hotelu i przejezdni pragnący zjeść w podróży domowy obiad w otoczeniu zieleni. Bar, dwie sale bankietowe jedna do 100 osób z kominkiem, druga do 50 osób z węzłami sanitarnymi i szatnią. Osobne wejścia pozwalają na bezkolizyjne prowadzenie kilku imprez jednocześnie. W pełni wyposażona obszerna kuchnia spełniająca wymogi sanepidu. Chłodnia 9m2, myjka, obierak, magazyny. Na dworze drewniana, solidna, wiata mieszcząca do 50 osób. Profesjonalny plac zabaw.

HOTEL 7 pokoi z łazienkami i zapleczem ok 150 m2

Pokoje: 1x1osoby, 3x2 osoby, 1x3 osoby, 2x4 osoby. Wyposażone w wysokiej jakości wykładziny, drewniane meble i drzwi, wygodne materace, TV, Wi-Fi. W każdym pokoju łazienka z kabiną prysznicową. Pokoje 4 osobowe z dwoma pokojami w każdym TV. Drewniane okna z moskitierami.

MIESZKANIE Niezależne 3 pokojowe mieszkanie ok. 100 m2. Urządzone i wyposażone. Salon z jadalnią ok. 40 m2, dwa pokoje, kuchnia i łazienka z WC. Garderoba, przedpokój.

BEZPIECZEŃSTWO System p.poż. z czujnikami dymu, oddymianiem, i monitoringiem zewnętrznym, podpięty do nadzorującej firmy i straży pożarnej.

BUDYNEK Przeszedł kapitalny remont i rozbudowę w 2012r. Nowoczesne oświetlenie. Dach ceramiczny. Estetyczna elewacja. Okna drewniane z moskitierami. Ogrzewany piecem na „ekogroszek”( możliwość wymiany z dotacją na inny.)

OGRÓD Zadbany z licznymi nasadzeniami. Kwitnie praktycznie całe lato. Dwie wiaty: palarnia i gastronomiczna. Oświetlone i monitorowane podjazdy, chodniki, parking.

BIZNES Udokumentowane obroty i zyski. ROI 12 %. Zwrot inwestycji nawet w 8,5 roku. Zapraszamy do osobistego kontaktu po szczegóły.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Mielno
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1899000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/hotel-gastronomia-jezioro-z-mieszkaniem-100m-ID4ihxD

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej