• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-08-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #41872

Obiekt handlowo-usługowo-mieszkalny ZAJAZD

Do sprzedania Obiekt handlowo-usługowo-mieszkalny „ZAJAZD OMEGA” położony na działce o powierzchni całkowitej 3100 m2 w miejscowości Jacentów przy drodze krajowej nr 9 Warszawa-Rzeszów, pomiędzy miastami Ostrowiec Świętokrzyski – Opatów.

Obiekt funkcjonuje nieprzerwanie od 25 lat oferując swoim stałym i nowym klientom tradycyjną kuchnię polską przygotowującą codziennie szeroki asortyment świeżych potraw, oraz obsługującą przyjęcia okolicznościowe. Klientami Zajazdu są podróżni indywidualni i grupowi przejeżdżający drogą nr 9, oraz mieszkańcy Gminy Sadowie, Opatowa i Ostrowca Świętokrzyskiego.

Wśród stałych klientów Zajazdu znajdują się znane osoby ze świata polskiej kultury, nauki i administracji państwowej, którzy swoimi wpisami wyrazili swoje zadowolenie i uznanie, co uwiecznione zostało w Galerii znajdującej się wewnątrz lokalu.

Powierzchnia działki inwestycyjnej przeznaczonej pod zabudowę ( Karczma-Dom Weselny,Hotel,Stacja Paliw,Market Handlowy,Auto-Salon,Agro-Park itp.), wynosi 2000 m2.

Obiekt handlowo-usługowy dysponuje asfaltowym parkingiem dla samochodów osobowych i ciężarowych o powierzchni 1100 m2 z dwoma legalnymi zjazdami publicznymi, posiadającymi niezbędne uzgodnienia, oraz oznakowaniem znakami drogowymi i szyldami informującymi o położeniu obiektu. Całość obiektu położona jest na działce o przeznaczeniu handlowo-usługowym, zgodnym z Ogólnym Planem Zagospodarowania Przestrzennego dla Gminy Sadowie. W skład obiektu wchodzą pomieszczenia gospodarcze o pow. 130 m2. Część mieszkalna posiada niezależną obsługę komunikacyjną od strony Osiedla mieszkaniowego. Część mieszkalna złożona jest z 3 pokoi, kuchni, łazienki, zadaszonego tarasu wypoczynkowego.

Obiekt jest bardzo korzystnie zlokalizowany, posiada wszystkie media, system alarmowy wewnętrzny i zewnętrzny, został wyposażony w ekologiczną oczyszczalnię ścieków, jest całodobowo monitorowany. Stan prawny obiektu jest uregulowany, jeden właściciel, Księga Wieczysta nie obciążona. W pobliżu znajdują się Urząd Gminy, Szkoła, Zakład Opieki Zdrowotnej, Apteka, Gminny Ośrodek Kultury, boisko sportowe,Sklepy i Markety Spożywcze. Przyszłemu właścicielowi oferuję Obiekt z tradycją, cieszący się dwudziestokilkuletnią renomą z możliwością jego rozbudowy, oraz możliwością przejęcia naszych własnych receptur i technologii. Cena Obiektu jest do negocjacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • świętokrzyskie
Miasto Sadowie
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1255000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/zajazd-omega-obiekt-handlowo-uslugowo-mieszkalny-ID3kCjc.html#bae615726d

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej