• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-11-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #57194

Obiekt hotelowo-gastonomiczny na sprzedaż

Na sprzedaż obiekt hotelowo – gastronomiczny w Korszach. Oferta idealna dla inwestora szukającego budynku w bardzo dobrej lokalizacji pod swój biznes lub kontynuowania obecnej działalności.

Lokalizacja
Budynek zlokalizowany jest w Korszach przy ul. Wolności 3A w pow. kętrzyńskim w woj. warmińsko-mazurskim. Nieruchomość położona w samym centrum miasta, co sprzyja prowadzeniu dochodowego biznesu. W najbliższej odległości znajduje Urząd Miasta Korsze, liczne sklepy i punkty usługowe. Dojazd do nieruchomości możliwy jest poprzez bardzo dobrej jakości asfaltową drogę. W Korszach funkcjonuje stacja kolejowa, która również poprawia komunikację.

Budynek
Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 856 m2, podzielony jest na trzy części: hotelową restauracyjno–bankietową oraz salę sprzedażową. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji, których powierzchnie zostały przedstawione poniżej:
Parter: 417,87 m2
Piętro: 295,80 m2
Poddasze: 140,30 m2

️Na część hotelową składa się 17 pokoi, w których znajdziemy 63 miejsca noclegowe. Część restauracyjno–bankietowa to przede wszystkim dwie duże sale, w których odbywają się imprezy okolicznościowe. Sala sprzedażowa we frontowej części budynku dawniej służyła jako sklep spożywczy. Nieruchomość posiada niezbędne wyposażenie umożliwiające prowadzenie działalności hotelowej oraz organizacje imprez okolicznościowych. W tylnej części nieruchomości znajdują się trzy, wysokie stanowiska garażowe (ponad 3m) oraz pomieszczenia magazynowe.
Za ogrzewanie i podgrzanie wody odpowiada piec na olej opałowy. Istnieje możliwość przyłączenia się pod ogrzewanie miejskie.

Działka
Na prezentowaną nieruchomość składa się działka numer 469 o powierzchni 0,1606 ha i kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka jest w całości ogrodzona metalowymi panelami, natomiast we frontowej części działkę wyznacza ozdobny płot z przesuwną bramą wjazdową.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na prezentowaną nieruchomość.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Korsze
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1990000 zł
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej