• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-01-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #50651

Obiekt komercyjny handlowo – usługowy na sprzedaż

Do sprzedaży obiekt komercyjny handlowo – usługowy położony w Przemyślu przy ul. Lwowska 94, z szeroką możliwością wykorzystania i adaptacji na róże cele.

Obiekt o powierzchni użytkowej 1200 m2, usadowiony na działce o powierzchni ponad 0,57 ha. Przed budynkiem usytuowany jest dodatkowy, wolnostojący nowy budynek o powierzchni 60 m2, parking o nawierzchni z kostki brukowej, droga komunikacji wewnętrznej wokół budynku również wyłożona jest kostką brukową. Nieruchomość ogrodzona i zagospodarowana w pełni uzbrojona.

Budynek o wymiarach: długość 36m, szerokość 28 m, wysokość 6,5 m, składa się:
- parter: salon sprzedaży, magazyny, biuro, sanitariaty, działający w pełni wyposażony serwis samochodowy pięciostanowiskowy.
-piętro: biura, pomieszczenia socjalne, część biurowo - konferencyjna.

Budynek wykonany w konstrukcji tradycyjnej murowanej w bardzo dobrym stanie, dach o konstrukcji żelbetowej, płaski, po generalnym remoncie pokrycia w 2017 r., na podłogach płytki ceramiczne, w pomieszczeniach biurowych panele drewniane, stolarka okienna aluminiowa, bramy garażowe aluminiowe segmentowe. Budynek ocieplony, ogrzewany.

Nieruchomość położona przy drodze krajowej prowadzącej do przejścia granicznego z Ukrainą ok. 6 km w Medyce, położenie nieruchomości daje wiele możliwości do prowadzenia różnego rodzaju działalności opartej na rynku lokalnym jak i bardzo duże możliwości handlu i eksportu na rynek Ukrainy. np.: super market, duży sklep, sprzedaż części samochodowych z serwisem, salon samochodowy, salon meblowy itp.. W niedalekiej odległości znajduje się oddział celny oraz agencje celne.

W części za budynkiem pozostaje duża działka na zagospodarowanie np. hala magazynowa, rozbudowa istniejącego budynku, duży parking, czy też plac manewrowy. Całość znajduje się w obszarze przemysłowym.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Przemyśl
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1890000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/pilnie-sprzedam-budynek-1200-m2-w-przemyslu-ID3JlSM.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej