• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-04-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #48769

OBIEKT MIESZKALNO-PENSJONATOWY NA SPRZEDAŻ

OBIEKT MIESZKALNO-PENSJONATOWY w Pobierowie położony w odległości 600m od morza, przy ścianie lasu. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalno-pensjonatowym oraz bud. gospodarczym. Działka narożna o pow.1126 m2. Budynek główny usytuowany narożnie względem dwóch spokojnych ulic - dwukondygnacyjny, bez podpiwniczenia o pow. użytkowej 495,67 m2( w tym dwa lokale mieszkalne o łącznej pow.199,70 m2). Na posesji wolnostojący dwukondygnacyjny niepodpiwniczony budynek gospodarczy (z tarasem) o pow. użytkowej 64,85 m2 - wykorzystywany przez właścicieli na cele mieszkalno-gospodarcze.
Budynki zostały wykonane bardzo solidnie w dwóch etapach budowy. I etap budowy –zakończony i oddany do użytku w 2008 roku, II etap –zakończony i oddany do użytku w 2011 roku.

OPIS BUDYNKU PENSJONATOWEGO.
Budynek pensjonatowy składa się z 15 umeblowanych apartamentów z własnymi łazienkami w tym cztery apartamenty dwupoziomowe - z poddaszami i połączone wewnętrznie schodami drewnianymi.
2 pomieszczenia na poddaszu, kuchnia i jadalnia dla gości
Część apartamentów posiada wyjścia na ogród (na parterze) lub balkony (na I piętrze).
W części parterowej obiektu znajduje się pomieszczenie z przeznaczeniem na SPA z wyprowadzonymi instalacjami wod.-kan., ciepłej wody i elektryczną 220V i 400 V.

CZĘŚĆ MIESZKALNĄ obiektu stanowi:
- lokal mieszkalny nr 1 – samodzielny lokal usytuowany na 2-ch poziomach, z wejściem z parteru. Lokal składa się z: przedsionka toalety i garażu na parterze oraz otwartej wyposażonej kuchni, salonu i sypialni z wejściem do garderoby i łazienki na I piętrze. Pomieszczenia na I piętrze posiadają wyjście na duży balkon.
- lokal mieszkalny nr 2 na I piętrze składający się z przedpokoju, garderoby, dwóch pokoi, 2-ch łazienek i aneksu kuchennego - wynajmowany w sezonie

BUDYNEK GOSPODARCZY - dwukondygnacyjny budynek wolno stojący z wejściem przez zadaszony taras –składa się z pokoju dziennego, wyposażonej kuchni , łazienki na parterze, oraz dwóch sypialni i łazienki na 1 piętrze. W pokoju dziennym potrójne okno tarasowe z zewnętrzną żaluzją.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Pobierowo
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2290000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/pensjonat-w-pobierowie-ID46DfS.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej