• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-02-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #50772

Obiekt przetwórstwa spożywczego

Przedstawiam do sprzedaży obiekt przetwórstwa spożywczego "rzeźnia i masarnia".

Budynek z 1998 r. został zmodernizowany 2001 r. Położony na działce 5220 mkw. Zakład spełnienia wymagania sanitarno – weterynaryjne i techniczne określone w obowiązujących przepisach krajowych oraz Unii Europejskiej. W budynku nie ma przeciwwskazań prowadzenia również innej pokrewnej działalności spożywczej, takiej jak przemysł rybny, przemysł garmażeryjny, produkcja kebaba, sortownia osłonek spożywczych, magazynowanie i przechowywanie warzyw i owoców oraz produkcji sałatek /ogólnie logistyka, produkcja i magazynowanie.

Budynek jest częściowo podpiwniczony o powierzchni 2680 m kw, z użytkowym poddaszem /140 mkw/, gdzie zlokalizowane są pomieszczenia biurowe oraz archiwalne. Parter budynku to linia produkcyjna, pomieszczenia gospodarcze, magazynowe, sanitarne, dwie kotłownie - obecnie olejowe / istnieje możliwość podłączenia gazu/. Pomieszczenia produkcyjne rozplanowane są w sposób umożliwiający ciągłość procesów technologicznych. W budynku rozprowadzona instalacja elektryczna 220/380 z zabezpieczeniami od porażenia, kanalizacja z własnym osadnikiem dwukomorowym, system wentylacji z automatyką elektroniczną zapewniającą odpowiednią temperaturę w chłodniach. Okna oraz drzwi w pomieszczeniach sanitarnych i socjalnych aluminiowe z powłoka PCV, w pomieszczeniach produkcyjnych ze stali nierdzewnej.

Teren zakładu jest w całości ogrodzony, utwardzony, odpowiednio zmeliorowany, zapewniający sprawne odprowadzenie wód opadowych. Drogi wewnętrzne i place mają powierzchnię utwardzoną, łatwą do utrzymania czystości.
/zdjęcia archiwalne/

Powyższe informacje nie są oferta w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.

Informacje podstawowe

Branża
  • spożywcza
Województwa
  • pomorskie
Miasto Darzlubie
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 2800000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/darzlubie-obiekt-przetworstwa-spozywczego-ID49UgH.html#5611164927

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej