• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-12-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #60220

Obiekt turystyczny w Bieszczadach

Całoroczny obiekt noclegowy w okolicy Ustrzyk Dolnych, oddalony 20 km od Soliny, 40 km od Bieszczadzkiego Parku Narodowego, w sąsiedztwie 3 stoków narciarskich, oddany do użytku w 2019 roku.
Posiada 9 pokoi gościnnych dla 26 osób (plus wydane WZ na kolejne 5 pokoi na poddaszu), basen kryty, strefę spa (sauna, gabinet masażu, gabinet kosmetyczny), siłownię, salę restauracyjną na 100 osób z zapleczem kuchennym (możliwość organizowania wesel), salę kominkową z bilardem.
Woda filtrowana ze studni wierconej, energia elektryczna z sieci oraz własny agregat prądotwórczy, biologiczna oczyszczalnia ścieków oraz 2 piece na ekogroszek (wydane WZ na ogrzewanie gazowe).
TV, telefon, internet (WIFI w całym budynku) z sieci światłowodowej.
Obiekt na pięknej, widokowej i cichej działce o powierzchni 18 372 m2 z tarasem widokowym wśród starych dębów.
Dodatkowo możliwość zakupu obiektu noclegowego sąsiadującego z prawej strony na działce o powierzchni 1460 m2 oddanego do użytku w 2022 roku z 5 apartamentami na wynajem dla 20 osób oraz urokliwej działki sąsiadującej z lewej strony o powierzchni 6286 m2.
Aktualnie obiekt funkcjonuje jako dobrze prosperujący biznes turystyczny ale posiada potencjał rozwojowy i inwestycyjny zarówno w kierunku branży turystycznej lub innej. Może być wykorzystany jako dom seniora, ośrodek rehabilitacyjny itp. Cena sprzedaży netto

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Ustrzyki Dolne
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 7980000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/obiekt-turystyczny-z-basenem-i-spa-w-bieszczadach-ID4mX9Y.html

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej