• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-11-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #41304

Obiekt użytkowo - produkcyjny

Obiekt użytkowo - produkcyjny możliwość wjazdu TIR, 2 bramy, z dużą działką z bardzo dobrym dojazdem, na działce około 3000 m, idealny na warsztaty, hurtownię, produkcje , serwis samochodowy, skład materiałów budowlanych, chemicznych lub inne dowolne. Na terenie wiaty i magazyn murowany. Teren utwardzony ogrodzony, dwie bramy wjazdowe . W sąsiedztwie zaprzyjaźnione firmy - dobrze prosperujące. W budynku znajdują się: pomieszczenia biurowe z dwóch stron , pomieszczenia socjalne - też z dwóch stron ,pomieszczenie kuchenne łazienka i WC, natryski z dwóch stron, warsztat, W budynku znajduje się 5 pomieszczeń + kotłownia ( drewno ,węgiel , miał ). Pomieszczenie magazynu ogrzewanego - pow. 29 mkw, magazyn nieogrzewany 80 mkw ( ocieplone, murowane), warsztat 34 mkw, wiata 68 mkw.
Na ścianach w biurach - stiuki , breca . W łazienkach glazura i terakota . Dach na budynku biurowo - usługowym - drewniany + papa termoizolacyjna. Cena liczona jest za mkw działki nie za budynki . Budynki GRATIS !

UWAGA : Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • łódzkie
Miasto Łódź
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 750000 zł
Uwagi

źródło: https://eurohome-nieruchomosci.gratka.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej