• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-12-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #57442

Oddam w dobre ręce bardzo dobrze prosperujący salon kosmetyczny z dużą bazą klientów

Oddam w dobre ręce bardzo dobrze prosperujący salon kosmetyczny z dużą bazą klientów. Niestety zmuszają mnie do tego względy zdrowotne i rodzinne. Od 3 stycznia można już zaczynać tam działalność. Miejsce nie wymaga żadnych nakładów ani doposażania. Wieloletnie funkcjonowanie na lokalnym rynku pozwoliło nam na zbudowanie zaufania i wypracowanie pozycji pozwalającej zapełniać kalendarz na 2-3 miesiące do przodu. Stałe klientki, ceniące skuteczne zabiegi wykonywane na nowoczesnych sprzęcie często polecały nas dalej doprowadzać do perfekcji ‘marketing szeptany’ z tego też względu nigdy nie musiałyśmy się reklamować ani bazować na Internecie. Potencjał rozwojowy jest więc nadal ogromny. Mogą u nas pracować, niezależnie nawet 4 kosmetyczki. Komfort pracy jest bardzo dobry (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, dojazd, otoczenie). Prowadzimy też sprzedaż bonów podarunkowych i kosmetyków po które zarówno Panie jak i Panowie chętnie wracają.
Salon znajduje się w dogodnej lokalizacji, z pewnym parkingiem a także połączeniami autobusowymi i tramwajowymi. Składa się z dwóch odrębnych gabinetów pielęgnacji (w tym pedicure), dwóch stanowisk stylizacji paznokci, pomieszczenia socjalnego, toalety, poczekalni wspólnej z fryzjerstwem.
Przestrzeń jest bardzo korzystnie zaprojektowana łącząc zalety niezależności i kompleksowej obsługi klientów. Często w trakcie zabiegów fryzjerskich, np. przedślubnych Panie korzystają z zabiegów kosmetycznych i bardzo sobie to cenią.
Klientka wchodząc do nas jest od razu witana w recepcji (fryzjerstwa) i ewentualnie proszona o zajęcie miejsca w poczekalni.
Od początku działamy pod wspólną marką i sprawdza się to bardzo dobrze. Oczywiście osoba wynajmująca może wprowadzić swoją nazwę/logo jednak dla zachowania maksimum korzyści, w tym zbudowanej renomy i bazy klientek z pewnością lepiej byłoby zachowanie dotychczasowego wizerunku.
Wspólna przestrzeń ma wiele plusów – począwszy od odbierania paczek po nadzór gdy personel jest zajęty lub nieobecny ale jest możliwość zamknięcia części kosmetycznej we własnym zakresie.
Okolica jest spokojna, bezpieczna, gabinet znajduje się pod apartamentami mieszkalnymi, obok banku. Posiadamy też alarm i kamery.
Lokal jest podnajmowany od koleżanki, która prowadzi fryzjerstwo. Opłaty są zaskakująco niskie jak na tak komfortowe i ciepłe miejsce. Więcej szczegółów mogę przedstawić indywidualnie. W razie jakichkolwiek: tel. 508998412 i kosmetyka@studioalicja.pl Zachęcam do zapoznania się ze stroną internetową: https://kosmetykaalicja.pl/

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • śląskie
Miasto Bytom
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 22000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 8 lat

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej