• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-11-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #53486

Odsprzedam prosperujący biznes- lodziarnię

Na sprzedaż mamy solidnie wykonaną przez stolarza na Nasze zamówienie budkę, w której przez ostatnie 2 lata sprzedawaliśmy lody Tajskie i Włoskie, napój Slushy itp. Obecnie budka stoi i NADAL PROSPERUJE na Wiślańskim deptaku, w bardzo atrakcyjnym miejscu, gdzie sezon trwa od maja do końca października. W sezonie zimowym Wisła oblegana jest równie mocno jak latem, można wykupić sobie koncesje na alkohole i sprzedawać np grzane wino, piwo.

Budkę sprzedajemy z pełnym wyposażeniem w które wchodzi:
- maszyna do lodów włoskich (1 sezon), trzy smaki
- 2 maszyny do lodów tajskjch (3 sezony)
- Slushy/Granity, dwa smaki
- lodówka na napoje
Drewniane, zamykane szafki, w których również zostawimy pełne wyposażenie potrzebnych artykułów typu: deski, noże, szpachelki do lodów tajskich itd.

Budka zbudowana jest szkieletowo z kantówek, które są obustronnie obudowane boazeria. Środek ścian jest wypełniony wełną mineralna o grubości 10 cm, obustronnie zabezpieczona folią. W ścianach są zainstalowane kratki wentylacyjne, zapewniające trwałość wełnie. Podłoga i dach wykonane są z plyty OSB 32 mm. Całe drewno użyte do budowy było 5krotnie impregnowane oryginalną Tikurillą. Dach jest pokryty czarnym gontem papowym. W budce jest zrobiona instalacja elektryczna 230 v i 3 fazowa z wbudowanym podlicznikiem, można podpiąć się za pomocą wtyczki siłowej tymczasowo lub kablem na stałe. Instalacja wodna z dwoma zlewami, oba wyposażone w przepływowe podgrzewacze wody.

Zapraszam do kontaktu, oraz oględzin, udzielę wszelkich informacji pod numerem

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • śląskie
Miasto Wisła
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 45000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej