• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-10-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #53394

Odstąpię bar kebab

Odstąpię działający od ponad 7 lat BAR KEBAB (jedyny tego typu bar w okolicy). Na powierzchnię lokalu składają się: sala główna, kuchnia, pomieszczenie socjalne oraz toaleta (może być dla personelu jaki i dla klientów lokalu). Bar wyposażony jest w urządzenia gastronomiczne niezbędne do sprzedaży dań typu kebab: grill gazowy do kebaba x 2 (gaz ziemny) ; grill/opiekacz kontaktowy ryflowany x 1; frytownica x 2; zamrażarka x 2; lodówka x 2; nadstawka chłodnicza x 1. W sali głównej jak i w kuchni znajduje się zabudowa kuchenna. Bar wyposażony jest w 3 stoliki z 9 miejscami do siedzenia + 2 blaty przyokienne z 4 hokerami. Ponadto w okresie wiosenno-letnim istnieje możliwość postawienia stolików na zewnątrz lokalu.
Bar w zeszłym roku przeszedł lifting: malowanie ścian, nowe dekoracje ścienne, zakup krzeseł i stolików, nowa grafika szyb zewnętrznych. Istnieje możliwość kontynuacji umów z najemcą lokalu, dostawcami mediów, dostawcami produktów. Bar posiada pełną dokumentację sanepid, HCCP.
Bar zlokalizowany jest w Toruniu na Bydgoskim Przedmieściu, przy głównej ulicy o dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego. W bliskim sąsiedztwie baru znajduje się kilka marketów (Biedronka; 2 x Polo Market) , pub, rynek ze świeżymi warzywami , przystanki tramwajowe i autobusowe. Klientami baru są m.in. licznie zamieszkujący dzielnicę studenci ze względu na bliskość UMK.

Istnieje możliwość odstąpienia lokalu bez wyposażenia na inną (a niżeli kebab bar) działalność gastronomiczną. Lokal ma odpowiednie podprowadzenia wody, gazu itp. Cena do ustalenia indywidualnie.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • kujawsko-pomorskie
Miasto Toruń
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 30000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Dodatkowe informacje

powody sprzedaży Dostępne w wersji Premium
nieruchomość Dostępne w wersji Premium
powierzchnie, rodzaj i opis nieruchomości Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej