• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #60089

Odstąpię biznes- apartamenty do wynajęcia

Odstąpię gotowy – funkcjonujący biznes, zarabiający i działający „pensjonat” Pokoje i apartamenty w samym centrum Gdyni, w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra. Lokalizacja 10 na 10. Do morza 5 minut.450 m w lini prostej.

Kameralny budynek z 5 Apartamentami - każdy z łazienką. W każdym pokoju klimatyzacja, największy apartament ma prywatną saunę.

Odstępne zawiera:

Całe wyposażenie ( meble, tv, lodówki, i co najważniejsze 5 klimatyzatorów instalowanych jako nowe dokładnie 4 lata temu). Strona internetowa ze spacerem 3 d z system rezerwacji, wszelkie portale sprzedażowe).,

Wchodzisz i działasz. I co najważniejsze-zarabiasz. Biznes kręci się sam, wystarczy włożyć tam trochę serca. Przy znajomości odrobiny rynku i mechanizmu działania turystyki, masz możliwość wkroczyć w coś swojego - innego,, więcej odwagi i masz to do 01 .10.2025r. kończy się dzierżawa ,do tego miesięczne wsparcie biznesowe.

Odstępujemy tylko dlatego, że posiadamy kilka biznesów, a obecnie wchodzimy w zarządzanie tylko bardzo dużymi obiektami.

Kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 70000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej