• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-09-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #59476

Odstąpię cukiernię

Oferujemy wyjątkową okazję odsprzedaży cukierni, która działa w ramach popularnej i uznanej franczyzy specjalizującej się w wyrobach cukierniczych.

Nasza oferta obejmuje pełne wyposażenie cukierni, lokal, lojalną bazę klientów oraz rozwinięte kanały mediów społecznościowych.

Nasza cukiernia mieści się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia klientom dostęp a Tobie prace w dobrych i sprzyjających warunkach.

Pełne wyposażenie: Oferujemy pełne wyposażenie cukierni. Gotowe zaplecze cukiernicze i meble, nowoczesna kasa płatnicza, terminale, piec konwekcyjny, witryna cukiernicza, konserwator na lody, szafa chłodnicza, zamrażarka, roboty kuchenne, ekspres do kawy oraz dostęp do sprawdzonych receptur i promocyjnych strategii co umożliwia bezproblemowe kontynuowanie produkcji i obsługi klientów. To sprawia, że Twoje wejście w biznes jest znacznie ułatwione.

Baza klientów: Posiadamy już ustaloną bazę klientów, która zapewni Ci stały dochód i potencjał dalszego rozwoju. Nasi klienci cenią jakość i różnorodność naszych wyrobów.

Rozwinięte media społecznościowe: Nasze aktywne profile w mediach społecznościowych pozwalają na efektywną komunikację z klientami oraz promocję oferty. Dzięki temu zyskujesz gotową platformę do budowania relacji z klientami.

Cena: Wszystkie te korzyści dostępne są w atrakcyjnej cenie.

Mamy różne biznesy - kawiarnie prowadziliśmy z pasją i z pasji. Mamy teraz bardzo wymagający projekt i musimy się na nim skupić na 100%, a nie chcemy zaniedbać tego co już stworzyliśmy. Chcemy przekazać biznes, który działa i zarabia komuś kto będzie zaangażowany.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, zwiedzić lokal i zdecydować się na tę wyjątkową szansę. Z naszą pomocą, możesz wnieść do życia swoje cukiernicze aspiracje!

Informacje podstawowe

Branża
  • spożywcza
Województwa
  • śląskie
Miasto Gliwice
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 89000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej