• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-11-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #57227

Odstąpię cukiernio-kawiarnię

Lokal od ponad 10 lat z powodzeniem funkcjonuje jako cukiernio-kawiarnia w samym centrum Brodnicy i przez ten czas zyskał rzeszę stałych klientów. Mamy urozmaicone menu (kawy, herbaty, soki, napoje, koktajle, wina, ciasta, desery, puchary lodowe, gofry itd.) oraz prowadzimy sprzedaż detaliczną naszych firmowych wyrobów cukierniczych (ciast i tortów). Odstąpimy działalność nowemu najemcy – komuś, kto ma zapał i chęci do kontynuowania gotowego biznesu na własną rękę oraz z własnymi pomysłami na jego dalszy rozwój.
Ze swojej strony oferujemy wszelką pomoc na początkowym etapie działalności. Przekażemy całe wieloletnie know-how, udostępnimy kontakty do wszystkich dostawców – tak, by przejęcie odbyło się płynnie i nieodczuwalnie dla stałych klientów oraz gości kawiarni. Zapewnimy również preferencyjne warunki zakupu oraz dostaw wyrobów cukierniczych – w przypadku chęci kontynuowania sprzedaży naszych wypieków.
Powierzchnia lokalu wynosi łącznie ok. 80 m2, w tym:
- sala konsumpcyjna na 25 osób (z WC dla klientów);
- sala sprzedaży z zabudową na wymiar i witrynami chłodniczymi;
- zaplecze składające się z 2 pomieszczeń (z WC dla pracowników).
Lokal posiada profesjonalnie wykonaną instalację elektryczną, klimatyzację oraz nagłośnienie. Urządzony z dbałością o każdy szczegół, regularnie odświeżany, czysty, zadbany i w pełnej gotowości do dalszego funkcjonowania wraz z zaufanym personelem. Jesteśmy skłonni przekazać go z całym wyposażeniem zaplecza, sali sprzedaży i sali konsumpcyjnej na preferencyjnych warunkach finansowych. Wysokość odstępnego do negocjacji (w zależności od formy przejęcia).
Dużym atutem tego miejsca jest niski czynsz. Pozostałe opłaty eksploatacyjne: woda + telefon + prąd.
Więcej informacji udzielę telefonicznie lub osobiście po wcześniejszym umówieniu. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • kujawsko-pomorskie
Miasto Brodnica
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 35000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej