• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-06-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #52112

Odstąpię działający lokal gastronomiczny

Odstąpimy gotowy do działania Lokal przy ulicy Bystrzańskiej 29A (dawny SzumiLas/Piekarnia Lisak).

Lokal jest idealnie przystosowany pod gastronomię - wcześniej działał tam lokal gastronomiczny oraz piekarnia. Od października prowadziliśmy w nim SzumiLas Bistro, ale niestety pandemia nas pokonała i odebrała siłę do działania (prowadzimy również Jarmużno), choć miejsce i sam lokal są świetne!

Lokal składa się z dwóch poziomów (każde około 60 m2) oraz dodatkowego magazynu (około 20m2):

1) na parterze sala konsumpcyjna wraz z nastawą chłodniczą, półkami, stolikami oraz otwartym zapleczem umożliwiającym przygotowanie dań i wydawanie posiłków. Dodatkowo pomieszczenie socjalne i toaleta.

2) na piętrze sala konsumpcyjna, idealna również pod organizację imprez okolicznościowych wraz z otwartą i zamkniętą częścią kuchenną. Również na piętrze znajduje się toaleta.

W sumie na obu poziomach spokojnie zmieści się kilkanaście stolików i kilkadziesiąt osób. Na dolnym poziomie ponadto istnieje możliwość rozbudowy o dodatkowe pomieszczenie kuchenne około 12 m2.

W lokalu klimatyzacja, wymieniona instalacja gazowa, siła, prąd i wszystko niezbędne do wprowadzenia się i działania. Obok lokalu kilka miejsc parkingowych dla Klientów/pracowników. W okolicy parkingi bezpłatne.

Lokalizacja świetna - w pobliżu błonia, basen, cygański las, tory rowerowe, miejsce rekreacji i zamieszkania, dużo ludzi lokalnych i przyjezdnych. Spory ruch pieszych, dzieci, rodzin. Mimo otwarcia się w pandemii poprzedni projekt generował ponad 20.000 pln obrotu miesięcznie, więc miejsce ma ogromny potencjał. Baza klientów już jest, dochodzi do tego lokalizacja, w której nowi klienci sami się znajdą i mamy gotowy biznes.

Nie kontynuujemy działalności tylko ze względu na rozwój firmy w nieco innym kierunku, co wiązałoby się z brakiem czasu na prowadzenie lokalu. Mamy już jeden lokal, którego nie chcemy zaniedbać (Jarmużno w centrum).

Na wyposażeniu piec do pizzy, stół chłodniczy, mieszarka do ciasta, 2 kuchenki - gazowa i elektryczna (w sumie 8 palników), 2 zmywarki, nastawa chłodnicza, witryny, półki, blaty, zlewy z bateriami, stoliki, krzesła, lodówki, zamrażarki itd. Poprzedni lokal został zamknięty z dnia na dzień, więc wszystko jest gotowe do działania.

Ponadto do lokalu przynależy część przy ulicy, którą można zaadaptować na ogródek. Miejsce to jest dodatkowo zadaszone przez Markizę, która tworzy cień i super klimat.

Serdecznie zapraszamy do przejęcia lokalu i wynajmu, naprawdę miejsce ma ogromny potencjał i jeśli ktoś ma smykałkę i zacięcie do gastronomii, może zrobić z niego nie tylko świetny biznes ale i ciekawy, ambitny projekt.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • śląskie
Miasto Bielsko-Biała
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 15000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej