• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-09-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #56735

Odstąpię działający lokal gastronomiczny

Odstąpię cały czas działający lokal gastronomiczny z dużą stałą bazą klientów. Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na nowym osiedlu Żabiniec, w 2 letnim budynku, dzięki czemu stan lokalu jest bardzo dobry. Dodatkowo została poczyniona nowa inwestycja techniczna dostosowująca lokal do funkcjonowania. Lokal wyposażony w alarm i monitoring.

Wyposażenie zawiera m.in. okap, piec do pizzy, kuchenki indukcyjne, płytę grillową, makaroniarkę, blaty z nierdzewki, lodówki podblatowe, wyparzarkę, wentylację nawiewno- wywiewną.

Sala dla klientów wyposażona jest w stoliki, krzesła i zastawę do serwowania dań na miejscu. Pomieszczenie jest klimatyzowane, posiada łazienkę dla klientów z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych i oddzielną dla pracowników.

Dookoła lokalu jest wyznaczone miejsce dla ogródka sezonowego. Dodatkowo do lokalu jest przypisane miejsce parkingowe.

Lokal posiada wszystkie zezwolenia typu sanepid, jak również pełną koncesję na alkohol.

Obecnie współpracujemy z takimi portalami jak Lunching, Pyszne, Glovo, Uber, Bolt. Posiadamy również stronę internetową, która również jest przystosowana do przyjmowania zamówień.

Bardzo dobre warunki i bezproblemowa współpraca z właścicielem lokalu. Lokal jest wolny od obciążeń, praw i roszczeń osób trzecich. Dodatkowym atutem jest niski czynsz.

Możliwość przejęcia lokalu od zaraz. Cena do negocjacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 195000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej