• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-10-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #51502

Odstąpię firmę z art.biurowymi i szkolnymi

Firma prowadzi działalność handlowo - usługową w zakresie sprzedaży detalicznej i hurtowej papieru, druków, galanterii biurowej, materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych, art. szkolnych, higienicznych, dekoracyjnych. Oferuje usługi małej poligrafii (wizytówki, papier firmowy, ulotki), usługi kserograficzne, usługi pieczątkarskie, sprzedaż kalendarzy i upominków reklamowych z nadrukami.
Oferuje się sprzedaż funkcjonującego i w pełni zatowarowanego przedsiębiorstwa, w całości. Sprzedaż prowadzona jest w formie stacjonarnej, w lokalu mieszczącym się w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Zielonej 5 w Siemianowicach Śl. , przy ruchliwej drodze łączącej Siemianowice z Katowicami i Chorzowem.
Działalność prowadzona jest nieprzerwanie od 1990 roku, a w formie spółki z o.o. od 2010 r. Spółka wynajmuje od Gminy (po korzystnej cenie) atrakcyjny lokal, w którym przeprowadziła generalny remont, obejmujący również stolarkę aluminiową i C.O. W lokalu funkcjonuje sala sprzedażowa, pomieszczenia biurowe oraz magazyn.
Firma nie ma zadłużenia w ZUS i US i posiada płynność finansową. Korzysta z niewielkiego kredytu w rachunku bieżącym - w zależności od potrzeb.
Spółka o kapitale własnym 240 000 zł posiada stałą bazę dostawców i klientów.
Aktualnie realizuje wygrane przetargi na zaopatrzenie w artykuły biurowe urzędów i instytucji, w ramach zamówień publicznych.
Spółka idealnie nadaje się na firmę rodzinną, dając jednocześnie możliwość szybkiego rozwoju poprzez uruchomienie nowych kanałów sprzedaży lub udział w większych przetargach.
W zakresie sprzedaży wykorzystuje łatwe do przyswojenia oprogramowanie Enova365, a w zakresie usług program graficzny Corel.
Spółka posiada również sklep internetowy, który wymaga aktualizacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • śląskie
Miasto Siemianowice Śląskie
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 280000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej