• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-03-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #58306

Odstąpię franczyzę lokalu gastronomicznego

W sprzedaży restauracja znanej amerykańskiej marki serwującej głównie świeżo przygotowane sandwicze, wrapy i sałatki. Restauracja jest własnością sprzedającego i jest prowadzona w ramach franczyzy. Lokal zlokalizowany jest w Magnolia Park we Wrocławiu.

Atuty centrum handlowego Magnolia Park we Wrocławiu:
- prestiżowa lokalizacja – jedno z największych centrów handlowych w Południowej Polsce. Centrum handlowe o tak silnej pozycji, że nie poddało się pandemii;
- bardzo duża ilość sklepów i punktów usługowych w centrum handlowym, topowe polskie i światowe marki, kino, które generują duży ruch w Magnolia Park.

Cena obejmuje, oprócz dużego potencjału przychodowego: inwestycję w obcy środek trwały (w wynajmowany lokal) oraz wyposażenie główne i drobne dedykowane marce.

Jakie są atuty tej franczyzy?
- Franczyzodawca opracowuje strategie promocyjne i reklamowe.
- Franczyzodawca opracowuje sposób świadczenia usługi.
- Franczyzodawca opracowuje produkty i dania.
- Franczyzodawca świadczy doraźną stałą i profesjonalną pomoc w prowadzeniu restauracji.
- Franczyzodawca, we współpracy z niezależną firmą, wykonuje audyty, dzięki którym wiadomo, które obszary musi poprawić manager restauracji.
- Bardzo atrakcyjne ubezpieczenia dla franczyzobiorców.
- Franczyzobiorcy są zrzeszeni w organizacji, która negocjuje obniżone ceny półproduktów u lokalnych i światowych producentów żywności, a także negocjuje w imieniu franczyzobiorcy kredyty kupieckie na towar handlowy w wysokości około 20 tysięcy złotych na lokal.
- Zakup restauracji może być dobrą inwestycją chroniącą majątek przed inflacją, przy względnie niewielkim nadzorze nad działającą i zorganizowaną już inwestycją.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 150000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej