• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-06-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #51961

Odstąpię kawiarnię

Odstąpię kawiarnię, która się znajduję na warszawskim Mokotowie. Lokal w tym miejscu miał otwarcie w lipcu 2020 roku . Aktualnie pomimo pandemii lokal pozostaje otwarty w niezmiennych godzinach.

Obsługujemy zarówno gości z zewnątrz w ramach zakupów na wynos, prowadzimy specjalna strefę co’workingową, wynajmujemy sale na imprezy okolicznościowe, wykonujemy torty artystyczne i mini katering. Promujemy głównie zdrowe rozwiązania, a w naszej ofercie znajdziecie Państwo torty, ciasta, desery, gofry,tosty, kanapki i bajgle w wersjach klasycznych, bez cukru, bez glutenu oraz wegańskie.

Kawiarnia znajduję się przy placu Unii Lubelskiej (Rakowiecka/Puławska) . W pobliżu znajdują się 3 Uczelni Wyższe , kilka szkół policealnych , szkoły podstawowe , ambasady , dużo biur oraz szkoły specjalistyczne(muzyczna, medyczna).

Bardzo łatwy dojazd z każdego zakątku Warszawy . DUUUUUZO stałych gości z biur , szkół , salonu urody , który znajduję się tuż obok . Wśród klientów są dużo młodzieży zarówno osób starszych. Kawiarnia była promowana wśród grup na Facebook oraz Instagram . Mieliśmy kilka artykułów w miejscowych grupach Mokotowa, The Warsaw , Braliśmy udział w wystawach muzyki i obrazów młodych talentów z całej Polski . Kilka znanych w Warszawie blogerów byli u nas na kawie i zagościli u nas na stałe)

Cena w sobie zawiera - sprzęt kupiony za gotówkę(2 lodówki , ekspres 2 grupowy , 2 młynki do kawy , duża lodówka dla ciast i tortów, sokowyciskarka 2 rodzaje,blender gastronomiczny,kuchenka indukcyjna,zmywarka parowa gastronomiczna,gofrownica) , meble są komfortowe i dobrej jakośći , 3 rodzaje sprzetu dla robienia kawy przelewowej , przepisy technologiczne dla wszystkich ciast i deserów , kanapek , napojów specjalnych,blend kawy , menu śniadaniowe , wszystkie kontakty , wszystkie strony intrnetowe wraz z pocztą , loginem i hasłem, strona na Google . Również do przekazania logo i nazwa . Nie ma konsesji na alkochol ale jest możliwość uzyskania. Super właściciel lokalu . Czynsz wynosi 4320 , dodatkowo platny prąd ta internet( 320 zł).

Jest możliwość odstąpienia wraz ze spółką . Spółka nie posiada żadnych długów, kredytów i leasingów.

W razie prawdziwego zainteresowania ofertą możliwość negocjacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 65000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.gumtree.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej