• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-01-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #57497

Odstąpię kawiarnię

Odstąpimy w pełni wyposażoną kawiarnię w centrum Lublina.

Kawiarnia została otwarta w 2011 roku i ma mocną wypracowaną markę oraz grono wiernych i życzliwych klientów. Ze względu na poziom serwowanej kawy (jakość specialty), wyjątkowy klimat oraz oryginalny design jest to ważne miejsce na kawiarnianej mapie Lublina i Polski. Kawiarnia ma ocenę 4.8/5 na Google, została wyróżniona w rankingu lokali lubelskich Vogue Polska, a także jest jedną z nielicznych trzeciofalowych kawiarni w Lublinie wymienionych na liście European Coffee Trip.

Proponowana przez nas cena netto, w ramach której zawiera się aktualne wyposażenie i umeblowanie kawiarni, odstąpienie marki z prawem do logo i stron społecznościowych Instagrama i Facebooka (5,5 tys. obserwujących) oraz kontakty do kontrahentów. Kawiarnia składa się z dwóch sal dla gości, przestrzeni barowej, łazienki, zaplecza i małego ogródka. W skład aktualnego wyposażenia lokalu wchodzi wszystko to, co jest niezbędne do prowadzenia kawiarni. Dokładny spis rzeczy prześlemy osobom zainteresowanym.

Kawiarnia, którą chcemy odstąpić, to nasze ukochane miejsce, które chcemy przekazać w dobre ręce. Osobista sytuacja nie pozwala nam, niestety, na jej dalsze prowadzenie. Jeśli jednak tylko pojawi się taka potrzeba, chętnie wesprzemy nowych właścicieli i podzielimy się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do kontaktu — odpowiemy na wszelkie pytania.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • lubelskie
Miasto Lublin
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 77000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej