- Kategoria: Sprzedam firmę
- Data: 2023-06-29
- Identyfikator ogłoszenia: #59002
Odstąpię kawiarnie
Proponuję kontynuowanie prowadzonej dotąd przeze mnie działalności w Ostrowie Wielkopolskim oraz Kaliszu. Kawiarnie działają na zasadzie punktów franczyzowych, które świetnie wpisują się w obecne trendy żywieniowe. Możliwość przejęcia jednego z punktów.
Pierwszy z punktów działa już ponad 2,5 roku, natomiast drugi 1,5 roku (powstał w ramach rozwoju działalności).
Każdy z lokali posiada niezbędną do prowadzenia tego rodziaju działalności dokumentacje i pozwolenia. Możliwa adaptacja miejsc na ogródki kawiarnianiane przed lokalami.
Otrzymujesz:
-całe KNOW HOW do prowadzenia lokalu z pracownią cukierniczą. Przepisy: ciasta/torty/inne słodycze, receptury: napoje/koktajle/desery; procedury, aktualizacje z przepisami na nowe produkty-menu sezonowe; dostęp do platformy.
- wszystkie kontakty do dostawców (ceny hurtowe w ramach zakupów z sieci franczyzowej).
-2 w pełni wyposażone lokale (zabudowa kawiarni- szafki-stoliki drewniane wykonywane na zamówienie- dekoracje -kanapy-fotele-krzesła, ścianka kwiatowa, wieszaki, kącik zabaw dla dzieci, krzesełka dla dzieci.
- sprzęty: nowoczesne kasy płatnicze z terminalem i tabletem; piec konwekcyjny- piekarniki-witryny cukiernicze chłodnicze- szafy chłodnicze do przechowywania ciast- lodówki- zamrażarki-kostkarki- miksery- blendery- lodówka na mleko-ekpressy do kawy-shakery-wypażarki- szafy do przechowywania na zapleczu.
- nacznia: talerzyki, sztućce, filiżanki z podstawkami- szklanki różnego rodzaju i różnych pojemności.
- zapas opakowań do pakowania słodkości na wynos: różne wielkości.
- 2x logo wewnętrzne podświetlane, 2x logo zewnętrzne podświetlane, szyld zewnętrzny.
- dostęp do prężnie działających profili Facebook oraz Instagramu.
Informacje podstawowe
Branża |
|
Województwa |
|
Miasto | Ostrów Wielkopolski |
Obszar działalności | Lokalny |
Cena sprzedaży | 152000 zł |
Cena do negocjacji | Tak |
Współpraca posprzedażowa | Tak |
Uwagi | źródło :www.olx.pl |
Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?