• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-07-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #38359

Odstąpię Lokal Gastronomiczny

Sprzedam za odstępne lokal gastronomiczny typu FAST FOOD w centrum Andrespola.
Sprzedaję nie tylko lokal ale markę która specjalizuję się w podawaniu kurczaka w panierce oraz bardzo dobre tortille i burgery. Moja ciężka praca zaowocowała, tym, że marka jest rozpoznawalna na rynku lokalnym .Jest gotowa na szersze wody. Jeśli chcesz prowadzić markę która dobrze prosperuje i stworzyć nawet sieć takich restauracji ta oferta jest dla Ciebie . Udostępnię wszystkie receptury i zasady wytworzenia soczystego kurczaka . Posiadam pełną bazę miesięcznych analiz prowadzonego biznesu . W ramach sprzedaży oferuje nasze know-how oraz kontakty ze wszystkimi naszymi dostawcami. W razie potrzeby oferuję kompleksowe, kilkutygodniowe, szkolenie nowej załogi. Istnieje możliwość ujednolicenia karty. Lokal jest otwarty w godzinach od 12:00 do 22:00. Położony jest on w Centrum Handlowym Andrespol w którym znajdują się również m.in. BIEDRONKA, ROSSMANN, PEPCO, CCC .Andrespol jest największą sypialnią łodzi . Lokal ma całkowitą powierzchnię 78 m² i mieści się w budynku wybudowanym w 2015 roku .
Lokal otrzymałem w stanie deweloperskim. Został wybudowany na podstawie mojego projektu zaakceptowanego przez SANEPID z materiałów wysokiej jakości. Jest zaopatrzony w klimatyzację i wentylację sala + kuchnia . Wejście do lokalu jest od zewnątrz i przez wspólne patio co daje mu niezależność . Na Sali znajduje się 6 stołów na 32 miejsca, wykonane z litego drzewa. Lokal został zaopatrzony również w alarm i kamery rejestrujące. Posiadam podpisaną umowę z firmą ochroniarską . W kuchni znajdują się meble z ze stali nierdzewnej na zamówienie,dwa okapy wysokiej mocy, lodówki i zamrażarki firmy STALGAST, MASZYNY CIŚNIENIOWE DO PRODUKCJI KURCZAKA W PANIERCE, grille przemysłowe, bemary grzewcze i chłodnicze, specjalny stół do panierowania. Urządzenia są bardzo dobrej jakości, wszystko jest sprawne. Na zapleczu kuchni znajdują się urządzenia chłodzące, mrożące firmy STALGAST, regały gastronomiczne z atestem. Wyposażenie kuchni jest profesjonalne . Lokal otwarty jest siedem dni w tygodniu .W okresie letnim otwarty jest ogródek 60 m na 32 miejsca . Biznes jest dochodowy .
Odstępuję nie tylko dobrze działający biznes ale również lokalizację jak wspomniałem lokal jest w bardzo bliskiej odległości od dużej nowo otwartej Biedronki która w ciągu dwóch miesięcy stała się jedną z najlepszych w województwie pod względem obrotów . Lokal jest pierwszym i najlepiej widocznym od strony Biedronki.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • łódzkie
Miasto Andrespol
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 180000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 3 lat
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Dodatkowe informacje

nazwa firmy/marka handlowa Dostępne w wersji Premium
powody sprzedaży Dostępne w wersji Premium
nieruchomość Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej