• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-11-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #46188

Odstapię lokal gastronomiczny

Odstąpię w pełni wyposażony, działający lokal gastronomiczny w Gdańsku o powierzchni 65 m2. Wyremontowany w lipcu tego roku. Lokal prowadzę od 2015 roku więc posiadamy stałą bazę klientów.

Lokal składa się z:
- sali dla gości z wydzielonym miejscem na bar.
20 miejsc siedzących, 7 stołów, 3 kanapy, 10 krzeseł. Za barem zamontowane nalewaki do piwa (podwójna kolumna na 2 kegi), bar sałatkowy z lodówką, duży opiekacz do kebaba, dwa opiekacze do bułek, tortilli, smażenia burgerów, okap ze stali nierdzewnej. Dwie lodówki duża na napoje, mniejsza na piwo. Dwie zamrażarki skrzyniowe. Zlew dwukomorowy z podłączonym rozdrabniaczem, ekspres do kawy, herbaty.
- zmywalnią, ze zlewem dwukomorowym, zmywarko wyparzarką, szafą przelotową na czyste naczynia, suszarkami na mokre naczynia.
- dużym zapleczem kuchennym, z wejściem przez salę lub od zewnątrz, wyposażone w piec elektryczny kamienny Hendi dwukomorowy, umożliwia zrobienia na raz 12 pizz 30 cm. Możliwe rozmiary na których pracujemy to 40, 50 a nawet 60 cm co jest hitem dla okolicznych klientów (największa pizza w okolicy), 4 profesjonalne frytury, kuchnia indukcyjna, duży blat do pizzy z bemarami na składniki pizz i innych dań, ogromny solidny blat roboczy, zlew dwukomorowy, umywalka, dwa okapy, maszyna do szatkowania itp
Dwie lodówki, zamrażarka podblatowa, szafki wiszące, wydzielone miejsce na kartony do pizzy.
- zaplecze pracownicze, szafka dwudrzwiowa na odzież roboczą, szafka na mopa, umywalka, apteczka.
- dwie toalety, pracownicza oraz dla klientów, w przedsionku ogromne lustro, dwie umywalki.

Niski czynsz, media i koszta eksploatacyjne.

Lokal posiada wszelką dokumentacje, zgody, zezwolenia na sprzedaż alkoholu itp. W obszarze 4 kilometrów bardzo mała konkurencja 1-2 lokale z tego typu jedzeniem.

Posiadamy dużą bazę stałych klientów, udostępnimy profile lokalu na portalach pyszne.pl, pizzaportal.pl, zjemy.co, mamy własną stronę internetową z możliwością składania zamówień.

Pomożemy w wdrążeniu się na samym początku jeżeli ktoś niema dużego doświadczenia w prowadzeniu gastronomi, przekażemy gotowe receptury i kontakt do dostawców, gotowe menu.

Cena odstępnego do negocjacji wyłącznie dla zdecydowanych.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdańsk
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 80000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej