• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-12-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #46287

Odstąpię lokal gastronomiczny

Odstąpię lokal gastronomiczny znajdujący się w centrum Wejherowa, w bliskiej lokalizacji dworca głównego PKP, 3 różnych szkół i targowiska :) W lokalu serwowane są dania kuchni amerykańskiej (Burgery, milkshake, dodatki tj. frytki, krążki cebulowe, etc.), dania kuchni polskiej (devolaille, schabowy, pierś, etc.), a także produkty wekowane własnych wyrobów (głównie zupy). Lokal jest również przystosowany do realizacji zamówień cateringowych, garmażeryjnych - ma w pełni wyposażoną kuchnię. Wcześniej przez 2,5 roku był tam garmaż, potem została zmieniona specyfikacja lokalu na kuchnię amerykańską i dania obiadowe, dzięki czemu lokal realizuje zamówienia indywidualne, jak i na imprezy okolicznościowe :)

Lokal jest podpięty do pyszne.pl i pizza portal, ma profil na Facebooku (ok 900 polubień) oraz wizytówkę na Google (mapy również).
Wysokie oceny i pozytywne opinie dotyczące jedzenia:
- Facebook 4,7*
- Google wizytówka 4,4*
- Pyszne.pl 4,5*
- Pizza portal 4,4*

Lokal odświeżony w maju, niski stały czynsz dla właściciela lokalu. Pełna dokumentacja do wglądu. Pełna sieć dostawców i kontaktów, unikalne przepisy na wszystkie dania związane z kuchnią amerykańską (dużo rzeczy przygotowywanych w lokalu, bardzo mało "półproduktów"). W pełni przeszkolony personel, dobrze zgrany i rozumiejący się :)

Oddaję wszystko tak jak jest, łącznie z wypracowaną marką.
Włożyłem tam mnóstwo pracy, serca i pieniędzy, dlatego jest to GOTOWY BIZNES !! Trzeba jedynie kontynuować jego rozwój i reklamę :)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Na wszystkie pytania odpowiem podczas spotkania i "oględzin" punktu :)

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Wejherowo
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 55000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej