• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-04-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #46299

Odstąpię lokal gastronomiczny

Przedmiotem oferty ogłoszenia jest lokal do wynajęcia od zaraz, zlokalizowany przy ul. Młynarskiej 15 w centrum Piaseczna. Lokal znajduje się w budynku wybudowanym w 2004 roku. Elewacja budynku świeżo odmalowana przez spółdzielnię. Wokół ogródka piwnego można zasadzić nowe
krzewy, aby zmienić architekturę krajobrazową wedle własnej koncepcji.Lokal dobrze wyciszony, możliwość słuchania głośnej muzyki.Bezkonfliktowa wspólnota,dodatkowe miejsca parkingowe czynią lokal sensownym miejscem pracy lub stałym dodatkowym dochodem w stale rozwijającym się Piasecznie.

Metraż: Lokal o powierzchni 100 m2 z ogródkiem znajdującym się przed
restauracją o powierzchni 50 m2. Do lokalu przynależy dodatkowo taras,
który można zaadoptować na dodatkowy drugi ogródek

Rozkład Pomieszczeń: Lokal jest podzielony na salę główną z oddzielnie wydzielonym miejscem dla klientów ceniących dyskretność, znajdującym się nad barem, do którego wchodzi się po schodach. Centralnym punktem lokalu jest bar, przy którym klienci składają zamówienia. W lokalu znajdują łazienka dla klientów oraz oddzielna łazienka z przedsieniom dla pracowników wedle wymogów sanepidu. W lokalu jest również zaplecze kuchenno socjalne, w którym znajduje się Piec do wypiekania pizzy.

Miejsca Parkingowe przed lokalem do dyspozycji klientów (brak parkometrów i ograniczeń wspólnoty). W przypadku większej ilości klientów możliwość parkowania na drugim parkingu znajdującym się w odległości 50 metrów przy ul. Królewskiej lipy.

Lokal aktualnie jest zaadoptowany pod kontem prowadzonej restauracji: (wewnątrz znajduje się piec, szyb wentylacyjny oraz jest rozprowadzona instalacja alarmowa).

Możliwość własnej aranżacji i zmiany rodzaju działalności (lokal nadaje się do prowadzenia zarówno działalności usługowej, handlowej jak i biurowej.

Opis okolicy: Wokół lokalu znajdują się budynki mieszkalne.W odległości 300 metrów znajduje się przystanek autobusowy szkolna oraz przystanek Zgoda linii: 709 kierunek Piaseczno,727 Głosków Szkoła, 710 kierunek Konstancin Jeziorna. W odległości 500 metrów znajduje się przychodnia NZOZ, Starostwo Powiatowe, IV Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiej oraz Technikum połączone z liceum "Zespół Szkół RCKU im. Cecylii Plater-Zyberkówny, dwie szkoły językowe. W promieniu 500 metrów znajdują się dwa parki.

Lokal odstąpię wyłącznie z pełnym wyposażeniem.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Piaseczno
Obszar działalności Lokalny
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Dodatkowe informacje

miejsce prowadzenia działalności/adres Dostępne w wersji Premium
nieruchomość Dostępne w wersji Premium
powierzchnie, rodzaj i opis nieruchomości Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej