• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-12-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #53952

Odstąpię lokal gastronomiczny

Odstąpimy dobrze prosperujący lokal gastronomiczny, bardzo wysoko oceniany na wielu portalach (fb, Google), odwiedziny naszej strony na Google to 50.000 (50 tysięcy) miesięcznie.

Lokal gastronomiczny w pełni wyposażony w najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny (roller-grill, hendi, unox , elektrolux, lozamet, wszelkie niezbędne naczynia, sztućce ,garnki , blendery , szybkowary, zamrażarki , lodówki, zmywarka z wyparzarką , wilk do mielenia mięsa, wysokiej klasy ekspres ciśnieniowy do kawy(WMF), a co najważniejsze, z ekstra wydajnym układem wentylacji renomowanej firmy), pełen monitoring, Lokal z alarmem z możliwością podłączenia go pod dozór ochrony.

Górna sala (45m2) wyposażona w niezbędne stoły oraz siedziska a także toaletę dla klientów. Na sali znajduje się kącik dla dzieci wraz z krzesełkiem dziecięcym, tv, moduł wi-fi.

Na dole lokalu znajduje się serce całej restauracji tj. kuchnia z pełnym niezbędnym wyposażeniem, wc dla pracowników, pomieszczeniem gospodarczym oraz przedsionek, duży bar zrobiony na zamówienie z dodatkowym stolikiem dla 4 osób a także 3 hokery przybarowe.
Powierzchnia lokalu ok. 110m2.

Kuchnia wyposażona w blat roboczy wykonany z nierdzewki, 3x zmywak, wc dla personelu.

Lokal położony w jednej z największych dzielnic Wejherowa (Os Kaszubskie-bardzo duże osiedle), idealny ciąg komunikacyjny, 5 min do dworca PKP, 15 min PKS , 8min do centrum.

Możliwość organizacji imprez okolicznościowych na około 35 osób (chrzty, komunie, urodziny, imprezy firmowe).

Do lokalu przypisany jest także letni ogródek 8m2.

Lokal spełnia wszelkie wymogi sanepidu, jest przystosowany w pełni do prowadzenia działalności gastronomicznej w niezmienionej formie posiadających swoich stałych klientów lub dowolnej działalności gastronomicznej .

Dla zainteresowanych służymy pełnym „know-how”, dotychczasowej działalności a także pomocą i wiedzą w zakresie gastronomi , pełen wgląd w księgi . Cena odstępnego w dwóch wariantach do ustalenia przy osobistym spotkaniu

Zapraszamy do kontaktu

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Wejherowo
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 29999 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej