• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-08-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #56361

Odstąpię lokal gastronomiczny

Do wynajęcia narożny lokal gastronomiczny o powierzchni 216m2 znajdujący się w świetnej lokalizacji przy ul. Stawki 8 na warszawskim Muranowie.

Rozkład lokalu:

-parter 131,06m2 składający się z przestrzeni barowej połączonej z kuchnią, otwartej sali, dodatkowo na parterze znajduje się zaplecze gospodarcze oraz łazienka dla gości.

-antresola 85,15m2 składająca się z przestronnej otwartej sali, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego z własnym wc.

Dodatkowo istnieje możliwość wydzielenia ogródka przed lokalem gdzie spokojnie można postawić kilka dodatkowych stolików.

Lokalizacja:

Lokal znajduje się przy ruchliwej ulicy z dużym natężeniem ruchu pieszego. Przed budynkiem znajdują się zarówno przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Stacja Metra Dworzec Gdański oddalona jest o 1km od lokalu.

Wyposażenie:

Z lokalu zostaną zabrane wszystkie rzeczy ruchome (stoliki, krzesła, stół bilardowy). Z wyposażenia kuchni w lokalu zostanie stół mroźniczy, lodówki, okap, wentylator.

Lokal wyposażony w klimatyzację, wentylację i system alarmowy.

Cena za wynajem:

18.300 zł netto + czynsz administracyjny (obecnie w wysokości 2900 zł uwzględniający koszty energii na obsługę klimatyzacji oraz jej konserwację). Kaucja w wysokości 3-miesięcznego czynszu.

Lokal dostępny do przejęcia od 1 września (ewentualny wcześniejszy termin do uzgodnienia)

Zapraszam do obejrzenia lokalu na żywo

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Uwagi

źródło https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-gastronomiczny-przy-ul-stawki-8-216m2-ID4hg95.html

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej