• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-02-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #57898

Odstąpię lokal gastronomiczny

Odstąpię lokal gastronomiczny w Miasteczku Wilanów. W pełni wyposażony i wykończony w wysokim standardzie. Gotowy do otwarcia Twojej restauracji od zaraz!

Lokalizacja: Miasteczko Wilanów, Al. Rzeczypospolitej (na przeciwko Świątyni Opatrzności)
Wielkość lokalu: 70 m 2
Wielkość ogródka: 50 m2
Niskie opłaty najmu: 7000 zł
Czynsz: ok. 700 zł (w tym centralne ogrzewanie, ochrona, wywóz nieczystości i inne koszty administracyjne)

Lokal mieści się na parterze przy ruchliwej Al. Rzeczypospolitej w budynku oddanym w 2020 r. Układ restauracji przemyślany, przygotowany przez technologa zgodnie z wszelkimi normami pod działalność gastronomiczną. Aktualne badanie wody, pozytywna opinia sanepidu, pozytywna opinia kominiarska. Trzy odrębne piony wentylacyjne z centralą, dużym okapem, klimatyzację z czerpnią powietrza oraz pełne umeblowanie kuchni i sali. W zmywalni i kuchni dostępne jest zasilanie siłowe, trójfazowe. Lokal wyposażony jest w monitoring, system nagłośnienia oraz centralę alarmową. Do przejęcia także nowe profesjonalne AGD, nowy piec i grille, zmywarko-wyparzarkę i urządzenia chłodnicze, mroźne.

Wykończony z dużymi inwestycjami od stanu deweloperskiego. Hydraulika, pełna elektryka, stolarka zrobiona na zamówienie. W urządzenie i prowadzenie działalności zostało włożone dużo serca.

Dużą zaletą lokalu jest ponad 50 metrowy ogródek letni, w zieleni pod drzewami. Lokal przez ostatni rok funkcjonował w znanej, licznie odwiedzanej przez klientów sieci franczyzowej oferującej burgery roślinne.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, chętnie opowiem na pytania i oprowadzę po lokalu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 139000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej