• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-10-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #58584

Odstąpię lokal gastronomiczny

Lokal 90 m2 znajdujący się w centrum osiedla Skarpa przy ul. Radości. Zlokalizowany na parterze w ciągu lokali usługowych. Posiada 3 oddzielne wejścia (w tym jedno pracownicze). Posiada kilka pomieszczeń – salę główną, salę z barem, toaletę dla klientów, kuchnię, toaletę dla personelu wraz z prysznicem, zaplecze kuchenne oraz pomieszczenie gospodarcze. W okresie letnim jest możliwość rozstawienia stolików przed lokalem. Przy lokalu są 2 duże parkingi.

Z powodzeniem została przeprowadzona zmiana przeznaczenia lokalu z usługowego na gastronomiczny – zajęło to blisko 2 lata .

Lokal przeszedł gruntowny remont wraz z wymianą wszystkim instalacji. Jest po odbiorze sanepidu – można otwierać nawet jutro. Umowa w spółdzielni na 10 lat. Niewątpliwym plusem jest niski czynsz wynajmu wynoszący zaledwie 1633,95 zł netto.

Jesteśmy firmą działająca w innej branży. Lokal remontowaliśmy od początku pod siebie, miała być to dodatkowa działalność. Nasza główna działalność prężnie się rozwija i to na niej skupiamy całą swoją uwagę – dlatego podjęliśmy decyzje o sprzedaży lokalu. W lokalu wszystkie sprzęty są nowe. Na wszystko wystawiamy fakturę VAT.

Lokal urządzany pod styl LOFT. Stoły jak i bar zbudowane z dębu + metal. W restauracji zainstalowana jest rekuperacja (VTS VVS030s ) wraz z filtrami, tłumikami oraz okapami. Rekuperator podłączony z jednostką zewnętrzną (MOU-55FN8-RD0 15,4 Kw).
Inne wyposażenie:
- ekspres do kawy,
- dyspenser do napojów z mieszalnikiem i chłodzeniem,
- chłodziarka do piwa wraz z kolumną,
- kostkarka do lodu,
- zmywarko wyparzarka,
- 2 x witryna chłodnicza na napoje,
- nadstawka chłodząca,
- piec do pizzy 2 komorowy,
- mikser planetarny 30 L,
- 5 x urządzenie do sous vide,
- patelnia elektryczna,
- pakowarka próżniowa,
- stół do pizzy z lodówką i nadstawką chłodzącą,
- 3 x lodówko-zamrażarka,
Opiekacze, rozdrabniacze, blendery, maszynki do krojenia itd.
Całe wyposażenie to około 120 różnych pozycji.

W lokalu kupiona jest również cała zastawa, podłączony Internet, skonfigurowane kamery (BCS - 8 szt.) wraz z nagrywarką, skonfigurowane 3 czytniki kart płatniczych (2 na dowóz, 1 na miejscu), POS na 3 tabletach (2 na kuchnie, 1 obsługa klientów), posiadamy witrynę SOUS.pl, złoty numer (**9- 999 – 888), 2 podświetlane kasetony czy zestaw głośników JBL wraz ze wzmacniaczem.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • lubelskie
Miasto Lublin
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 160000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej