• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #59998

Odstąpię lokal gastronomiczny

Odstąpię lokal gastronomiczny w pełni wyposażony i gotowy do pracy znajdujący się przy ul. Dworcowej 1 w Łazach (śląskie) koło Dworca PKP w centrum miasta, co stanowi dobrą lokalizację dla prowadzonej działalności.
Lokal nadaje się do prowadzenia punktu usług gastronomicznych, posiada wszystkie pozwolenia z Sanepidu jak HCCP- system analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli, GMP- dobrej Praktyki Higienicznej /GHP- dobrej Praktyki Produkcyjnej oraz Projekt Technologiczny Lokalu. Atutem są niskie koszty utrzymania czyli czynsz, woda i koszty zużycia prądu, na który zawarta jest umowa na preferencyjnych warunkach do końca 2024 roku. Umowa na prąd może być przepisana na tych samych warunkach umową cesji z energetyką.
Powierzchnia lokalu to 56 m2, na które składają się dwa pomieszczenia z osobnymi wejściami z ulicy ale wspólnym przechodnim zapleczem oraz toaletą. Jedno pomieszczenie to część sprzedażowa, drugie można wykorzystać na magazyn, zaplecze służy do przygotowywania dań. Lokal jest umeblowany i wyposażony w niezbędne sprzęty gastronomiczne. Posiada klimatyzację, wyciągi elektryczne, zaplecze sanitarne (dwie umywalki z podgrzewaczami wody) zlew połączony z gastronomicznym stołem roboczym oraz toaletę.
W okresie letnim przed lokalem można wystawiać stoliki. W lokalu jest nowa instalacja elektryczna i wodna. Ostatnie malowanie miało miejsce w 2021 roku. Dach pokryty blachą, ocieplony i zabezpieczony przed wilgocią. Wszelkie naprawy i konserwacje prowadzone były na bieżąco.
W lokalu jest prowadzona na ciągłości działalność gastronomiczna, którą po zakupie można kontynuować bez przerwy. Mogę udostępnić kontakty do dostawców, przepisy i tajniki kulinarne.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • śląskie
Miasto Łazy
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 32000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej